Skocz do zawartości
Marcin6

[UB]bozia po raz 13sty LITOŚCI!

Rekomendowane odpowiedzi

02:20 zaczynają się lagi i nie widzę do końca tej akcji nic specjalnego -B.
04:07 jak by miał WH to tego gracza w rogu widziałby wcześniej, po wyjściu z trupa to samo -B
04:37 to akurat można wyjaśnić, bo dostał wcześniej info że ktoś jest na respie TT, a że nikogo tam nie znalazł to założył że pobiegł do anarchii -B
05:05 standardowy rasz do trupa, tutaj nie trzeba nic tłumaczyć -B
05:30 tutaj chyba również nie ma co tłumaczyć skoro widział że się tam strzelajo + lagi -B
07:30 zlagowane demko i teleport gracza lol, skany w oczywiste miejsce na początku rundy -B

Nie wiem, tyle mi wystarczy aby stwierdzić że jest czysty, używa słuchu oraz mózgu robiąc profilaktyczne skany w oczywiste miejsca, po za tym gra dynamicznie i niczego specjalnego tutaj nie widzę. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


02:32 do 02:45 - Nie ma co oceniać, cała akcja z gali jest czysta, normalne skany, ma dobry movement, oraz te piękne lagi z hltv. ^.^ --B
04:09 - Zauważył kawałek broni, zaczął odruchowo strzelać, naturalna reakcja. -B
05:07 - Tak jak napisał sqn, normalny rush do trupiarni, fleszyk, smoke i sie wchodzi. -B
07:58 do 08:07 - 100% czyste, widać, że sprawdza miejscówki, zabił gościa i rzucił do ciemni sprawdzający granat, a następnie wychylił aby sprawdzić, czy ktoś jest na respie z awką, był to go zabił. -B
09:12 do 09:17 - Znów czysto, wychylał z gościem na skrzynki, zauważył, zaczął strzelać, następnie zaczął patrzeć okolice anarchii, zauważył więc znów zaczął strzelać. Logiczne. -B

Mi tyle wystarczy. Gracz jest czysty oczywiście, widać że podstawowe/zaawansowane skany na mapie zna, w końcu to dziurawa mapa. Ma dobry movement, gra na słuch, na info, radar wiadomo. Każda osoba która ma pojęcie o tej grze, oraz chce mieć jakiś poziom kieruje się tym i on to robi. CZYSTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2:32 Czysto + lagi dema.

4:10 Było widać broń.

5:05 Tak jak sqnfun napisał, czysto typowa wbita do trupa. 

7:57 Dobrze sprawdza miejscówki, nic podejrzanego. - B 

Jak na moje oko to tyle z tego demka. Nic podejrzanego nie ma. 

Czysto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...