Skocz do zawartości
Doman

Knoppcio - chłopak gotowy na związek.

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę Cię pochwalić za długość wywiadu! Fajny, długi, jeżeli chodzi o kolorki to ten niebieski bym zmieniła bo mnie troszkę w oczy razi. :D Przeczytam później, po prostu musiałam napisać o tej długości od razu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Długi, to co lubię. Nareszcie wziąłeś się na pierwszą pomoc w redakcji, gdyż wołała o nią od dawna. Obyś nie przestał na tym, na kilka tygodni, tylko będziesz pracował, aby przywrócić redakcję do żywota. Wywiad fajny, podoba mi się.

@Th3End ,,Długi, to co lubię" :kappa::D 

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Missia napisał:

Muszę Cię pochwalić za długość wywiadu! Fajny, długi, jeżeli chodzi o kolorki to ten niebieski bym zmieniła bo mnie troszkę w oczy razi. :D Przeczytam później, po prostu musiałam napisać o tej długości od razu! 

Fajny ale nie czytałam grunt to świetne wyważone opinie poparte argumentami :D

Co do wywiadu nie wiem dla czego jakoś sceptycznie do nich podchodzę mnie osobiście one nie jarają jakoś za bardzo. Z jednej strony dobrze, że coś się dzieje z drugiej strony najwyższych lotów w mojej opinii te prace nie są ;) Oczywiście nie jestem całkiem na nie i kilka ciekawych pytań się w wywiadzie znalazło, ale w mojej opinii mogłeś pociągnąć temat górnictwa bardziej zapytać o zarobki socjal itp., bo w naszym kraju krążą o tym legendy ile to górnik nie zarabia i jakich to przywilejów nie ma, mogłeś parę wymysłów w tym wywiadzie obalić. Warto aby młodzi ludzie byli świadomi co i jak ;) 

@koksy w tym kraju o pieniądzach się nie rozmawia :D 

//Edit

Rozmawia się o pieniądzach przecież ja nie proszę o wyciąg z konta ani dokładnej wiadomości ile zarabia ;) Po prostu wiem, że wbrew temu co mówią media w stosunku do tego jak ta praca jest ciężka i wymagająca oraz niebezpieczna taki zwykły szary górnik nie zarabia wcale kokosów, u nas ulubionym zabiegiem jest średnia i wezmą pensję zwykłego górnika, sztygara i dyrektora podzielą i wyjdzie im pożądany wynik.

Edytowane przez koksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chociaż wywiadów nie potrafię robić, a tym bardziej nie lubię ich czytać to ten zdecydowanie jest na propsie.
Ciekawa osoba, ciekawie przygotowane pytania oraz długość jest jak najbardziej na plus. 
Dzięki za pozdrowienia knoppers elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepszego tytułu nie mogłeś dać xDJa wiem, ze se robimy jaja z tekstem "knopa szuka loszki" ale bez przesady xD

 

Muszę pochwalić @Doman 'a. Pierwszy raz tak dobrze mi się z kimś współpracowało tworząc właśnie wywiad, podejście na prawdę na najwyższym poziomie :0dance:

 

@.:Aga:. huhuh to co sobota wieczór ? 

Edytowane przez knoppcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie to, tytuł jak najbardziej przykuwający wzrok :D

Wywiad fajnie Ci wyszedł, nie jest denny, kolorki aż tak nie rażą w oczy, plusik się należy ^_^

Za to Pan nade mną jest chyba jedyną osobą do której mam 20min drogi xD

@knoppcio Jestem za :D

Edytowane przez .:Aga:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...