Skocz do zawartości
RYBSON

Bugowanie się głosowania

Rekomendowane odpowiedzi

Jak napisałem w temacie, buguje się głosowanie. Dokładniej chodzi o to, że podczas gdy powinny wyświetlić się mapy do wyboru (zauważyłem to tylko na mapie dust2 na innych nie widzialem) pojawia się przedłużenie mapy oraz puste pole z numerem 1. @Malu, jeśli mógłbyś sprawdzić jak się da o co chodzi to bylibyśmy Ci wdzięczni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja czasem widzę co innego jeśli siedzę na spectate chociaż chwilę na mapie to podczas głosowania w ogóle nie pokazują mi się wybory, wszystko gada pisze, ale głosować nie jestem w stanie i wiem, że nie tylko mnie spotyka ten problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten problem jest od bardzo dawna i występuje bardzo rzadko, to z tym spectem to zawsze było ( przynajmniej w moim przypadku ). Chyba sie nie da nic z tym zrobić ale nie jestem tego pewien. @Gustaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio nie widziałem takiego bugu. Chociaż zdziwiło mnie jedno. Mianowicie, w głosowaniu na normalne mapy pojawiły się i małe a nie powinny. Jestem aktualnie na urlopie więc też nie spędzam na serwerze dużo czasu więc może niech @FunnyPuma się wypowie ;)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...