Skocz do zawartości
subito88

[POZYTYWNE]Niesprawiedliwy permanentny ban d_b .:|KOXER|:. d_b

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: d_b .:|KOXER|:. d_b

Godzina, data zdarzenia: około 18:30 16.08.2017r.

Mapa: de_inferno2 chyba

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:65658864 /195.238.168.13

Uzasadnienie: Witam, dzisiaj (tj. 16.08.2017r.) około godziny 18:30 zostałem zbanowany permanentnie za "czitowanie", czego nigdy w życiu nie robiłem. Chciałbym się odwołać od tego i proszę o przedstawienie jakichkolwiek dowodów (których nie ma, bo nie używam aimów wallhacków itp. itd.) na to, że tak na prawdę oszukuję i używam nielegalnego oprogramowania wspomagającego celowanie czy tym podobne. Uważam, że tak nie może być, że jako że ktoś dobrze gra i ma wyczucie gry wynikające z doświadczenia (prawie 10 lat gry w cs) to powinno się go od razu banować. Jeszcze gdyby mi zrobiono ss'y to bym zrozumiał, ale takie coś to już przesada. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Pozdrawiam, Koxer.

Log z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'Czitowanie'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:65658864'
[AMXBans] Your IP: '195.238.168.13'
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z racji, że wywaliło mi neta, demko jest "urwane"..

Są z 2 akcje i zdaję sobie sprawę z tego, że to za mało (ale nie mam wpływu na słabszy internet). Następnym razem postaram się nagrać 2 lub dłuższe.

http://www52.zippyshare.com/v/oTrSgvO5/file.html

17;30

17;47

Byłoby więcej, ale niestety (tak jak mówiłam), nie zapisało się całe demko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17:30 skanowałem i gdy zobaczyłem napis na niebiesko o zadanym dmg to już wiedziałem, że na pewno jest w tej pozycji. Skanowanie na tyle jest ułatwione na tym serwerze i mapie, że serwer pokazuje dmg jak zadaliśmy przez ścianę, więc na pewno wiemy że ktoś tam jest i możemy dalej strzelać w tamtą pozycję, chyba nie muszę tego dalej tłumaczyć, a mapka ma to do siebie, że terroryści kampią zawsze z hostami w tym małym domku i z doświadczenia wiem gdzie potencjalnie mogą być wrogowie więc tam zawsze skanuję... 17:47 słyszałem kroki, ale wiedziałem że jest na dachu z poprzedniego skanowania, więc wysłałem tam airstrike żeby go wykończyć. Jeszcze co do sytuacji z 17:30, można zauważyć moment, gdy zobaczyłem obrażenia zadane i wróciłem na wcześniej skanowaną pozycję celownikiem. To moim zdaniem jest dowód bardziej za tym, że jestem czysty niż tym, że czituję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...