Skocz do zawartości
`KinG`

[ZAMKNIĘTY]Skarga.

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 21:30 bieżącego dnia.
Nick gracza: BORN2KILL
Dowody: Warn na moim profilu.
Świadkowie: SB.
Uzasadnienie: Za co ja dostalem warna? Nie obraziłem nikogo tylko luźno pisałem z @Tomass ツ i dostalem warna o treści "kultura". Prosze o szybkie wyjaśnienie tego.

P.S Nie ma mnie w domu i nie moge wstawić żadnych dowodów  ani nic ponieważ piszę to wszystko z telefonu.

EDIT. @BORN2KILL. Jak tomas tak do mnirepisał to nie dostał warna, piszemy tak do siebie już od 2-3dni i jakoś nigdy nikt na to nie zareagował, :) A i "sklej jaźwe" oznacza zamknij twarz kolego, lub przynajmniej w moim regionie to oznacza. :)

Edytowane przez `KinG`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www69.zippyshare.com/v/L9UIpjJV/file.html

Żarty żartami, ale warto też czasem trochę przyhamować :) . Jesteś ostatnio dość kontrowersyjną osobą na sieci, co nawet dzisiaj udowodniłeś. Bezcelowo prowokowałeś @Tomass ツ'a na SB, który wyłącznie zacytował fragment piosenki. Zacząłeś do niego wyjeżdżać słowami "głąbię", "strzelę ci w twarz" oraz "zamknij jaźwę"(gdzie raczej każdy wie, co to oznacza). Rozumiem, że możemy się pośmiać, ale kulturę osobistą każdy ma obowiązek zachować. Pozdrawiam!

P.S. zostawiłem w ss'ach mały bonus, gdzie nie toleruję tego słowa w moją stronę :) 

@LOVASSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...