Skocz do zawartości
koksy

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie od bana na TS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z TS3: Vifon

Banujący: Gustaw

Godzina 19:54

Opis problemu: Siedziałem sobie na TS na nicku Vifon już z dobre 40 minut nagle bez żadnego ostrzeżenia ani niczego dostałem bana na godzinę "<19:54:26> Zostałeś zablokowany za 1 godz. na serwerze przez "Gustaw" (Prowokacja użytkownika)" Dodam, że siedziałem na kanale prywatnym. Chciałbym się dowiedzieć gdzie jest tutaj prowokacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bene Ty mój zwierzchniku :) Sprawa ma się dalej tego samego co napisał @BORN2KILL. --->

 Tutaj było wspomniane o miejscu zamieszkania @BORN2KILL. czyli Radom o czym jest memów bądź ile ;)  Ale nie o to chodzi tutaj jest cytat  "  Żart niby z Radomia usłyszałem pierwszy raz dokładniej Frytka zapytał się Borna czy sprzeda mu bodajże 10000 zupek chińskich bo otwiera nowy biznes " W tym cytacie było pytanie o zupki tak :) Born zgłosił mi że czuł się prowokowany przez to że daliscie sobie nicki z nazwami zupek między innymi " Amino " "Knorr " oraz " Vifon ". @Bene tutaj nie chodzi o kolesiostwo... Tylko jesli owy gracz nie życzy sobie takiego czegos od tego jestesmy my jako moderatorzy TS3 ;) Jesli to jest zbyt surowa kara możesz mi to powiedzieć a sprawę obgadamy na ts jesli dasz radę ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosta sprawa wejdź do nas na kanał powiedz, że się komuś nicki nie podobają i czy moglibyśmy je zmienić. Nie siedzieliśmy na kanale z tą osobą, o której piszesz ani nawet go nie zaczepialiśmy czy cokolwiek poza tym te nicki mieliśmy po jakieś 40 minut więc nie widzę tutaj powodu do takiej kary tym bardziej, że na TS masz nicki typu 2 bolce w Mariolce, 2 palce w Natalce itp i nikt się do nich nie czepia dodatkowo co to za taryfikator skoro osoba, która wspomniałeś za "s**j wora" na kanale publicznym dostaje 5 minut, a ja za nick Vifon dostaję godzinę bez żadnego powiadomienia o nieprawidłowościach? Jeśli miałbym Kękę to też dostanę bana bo jest z Radomia? 

 

Dodatkowo chciałbym dodać, że z tą osobą ani minuty nie siedzieliśmy na kanale i był to kanał Nodiego gdzie Puma (Knorr) ma operatora

 

Tylko jesli owy gracz nie życzy sobie takiego czegos od tego jestesmy my jako moderatorzy TS3

image.gif.df9384f6e61a1d24b6f9656f39cc692d.gifCzyli jeśli napiszę, że prowokuje mnie nick dajmy na to rybson bo nie jem ryb to dostaje on też z miejsca bana na godzinę? Jak napiszę, że nie podoba mi się nick Muminek bo kojarzy mi się z Muminkami, a one z Buką, której się bałem to też ban na godzinkę? 

Edytowane przez koksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak. 

1. Tutaj nie chodzi o to że którykolwiek nick ;) Zmieniliscie nicki na nazwy zupek które były w tamtym temacie?  ---> bez sensu i to jest PROWOKACJA moim zdaniem @Bene ( zostawiam Tobie do oceny ) 

2. --->  https://zapodaj.net/48c4da498de05.png.html     https://zapodaj.net/eb065bdaf6c75.png.html    https://zapodaj.net/70c6be66b35b7.png.html   tutaj są 3 linki z tym kiedy zmieniali nicki żeby nie było awantury ;)

3. Dobrze znamy Ciebie jak potrafisz trollować, prowokować i to Ci nie ujdzie na sucho ;)  

4. To że nie siedziliscie razem nic nie znaczy ;) Skoro @BORN2KILL. zauważył jaka jest sytuacja a tylko wy takie rzeczy robicie ;)  

To jest nie do opisania co się dzieje... Myslę że wszystko to co napisałem jest wystarczające ;)   @Bene resztę zostawiam Tobie :)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko wytłumacz jak miałem kogoś prowokować skoro nawet nie wiedziałem, że na TS był? Skoro zareagował po 40 minutach to chyba wtedy wszedł czy co innego go skłoniło do tego, że po 40 minutach nicki mu się nie podobały? 

Dobrze znamy Ciebie jak potrafisz trollować, prowokować i to Ci nie ujdzie na sucho

Podobno regulamin jest równy wobec wszystkich nie ważne jakie masz o użytkowniku zdanie powinieneś każdego traktować równo jeśli nie potrafisz wiesz gdzie jest dział z rezygnacjami ;) 

image.gif.731c6ccad071de88845689a8ff7cd401.gif

P.S.

Mogę już teraz dać listę nicków jakie mnie prowokują? Będzie szybciej zwłaszcza jak mnie nie będzie na TS. Tutaj chodzi o to, że dostaliśmy niewspółmiernie długie bany do domniemanej winy to raz, dwa nie było żadnego ostrzeżenia ani powiadomienia o niczym tylko od razu ban na godzinę dodam jeszcze, że jeśli chodziłoby o inne osoby zwłaszcza zgłaszającego ban byłby krótszy o ile w ogóle by był. Widzisz ja na przykład lubię Real nie lubię Barcelony, a Ty na odwrót to znaczy, że mam zgłaszać Twój podpis albo avek? Brak dystansu do siebie jednych osób to jedno, a traktowanie wszystkich równo to drugie ;) 

Edytowane przez koksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak że to jest już ŻENADA. Wiedziałes dobrze o zaistniałej sytuacji którą @BORN2KILL. przedstawił w swoim temacie. Mimo to  zlekceważyłes tą sprawę i nawiązywałes do owych zupek ;)  Nie lubie czegos takiego i nie będę tolerował. Nie było ostrzeżenia ze względu na tą akcję o której wiedziałes doskonale ;) Dziwnym trafem akurat zmieniliscie nick na zupki? Dziwne że wczesniej tego nie robiliscie tylko akurat po zakończeniu owej awantury ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po jakim zakończeniu awantury? Ta tak zwana awantura była w środę jeśli dobrze pamiętam, a my ze zmianą nicków do niedzieli czekaliśmy :D Jak ktoś chce sobie dorobić teorię to zawsze znajdzie jakiś powód. Zejdź na ziemię, popatrz obiektywnie nie przez pryzmat kolesiostwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli masz zamiar mi cos zarzucać pokaż dowód ;)  Napisałem wyżej że tu nie chodzi o  kolesiostwo ale jesli pierw obrażacie z zupkami po czym zmieniacie nicki na nazwy zupek więc cos chyba jest nie tak ;) Czemu nie zmieniliscie nicków wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli poszkodowani zmienili sobie tylko nicki na nazwy zupek i siedzieli na swoim kanale nie zaczepiając nikogo ani nie skacząc po innych kanałach to ja nie widze tutaj przewinienia zasługującego na godzinnego bana. Takie prowokacje zasluguja na kicka z serwera najwyżej!

@Gustaw zapraszam na rozmowe w sprawie twojego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...