Skocz do zawartości
Demon95

Klasa shoter i karabiner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem poruszyc temat ktory juz byl nie raz poruszany przez innych graczy ale jest olewany i nic z tym nie jest robione. A mianowicie chodzi mi o dmg shotera i karabinera balans ich dmg jest za duzy shoter i karabiner bija za duzo majac ponad 255 hp jestem zdejmowany przez karabinerow i shoterow na 2 strzaly . Temat juz byl pisany nie jeden raz ale jak widac efektow to nie przynosi. Takze przyjzyjcie sie tym klasem bo to powalone jest ze oni maja takie dmg ze nawet podjazdu nie ma do tych klas jak maja wyzsze lvl . Pozdrawiam Demon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shoter z dmg ujdzie, ale karabiner przesada, dzisiaj karabinerowi poniżej 100 lvl mając 200+ lvl shotera i 180+ wytrzymałości biłem typowi po 40, 50 a ten mnie po 75... I do tego karabinerowi wchodzi częściej te 1/4 z HE niż shoterowi 1/3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shoter jest klasą premium i ona coś musi mieć lepszego od innych klas a karabiniera to mówiłem już dawno żeby znerfić bo jakby nie patrzeć karabinier więcej bije od shotera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do shotera u niego dmg jest na stałym poziomie 40-50 jeżeli masz naboje bije po 70-100 (zależne od naboi), W opisie klasy jest jasno napisane +15 dmg z AK, co do Karabinera może bije dużo, ale jednak jest to jakaś przeciwsiła dla premek, jedyne do czego bym się przyczepił to te granaty bo to 1/4 siada częściej niż 1/3 u shotera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shoter miał mieć lekiego nerfa dotyczącego apteczki ale nie została wgrana poprawka.

Może uda mi się coś potem z tym zdziałać ale tylko na apteczke(W ciagu 2.5s max hp a nie odrazu to jest ten nerf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...