Skocz do zawartości
GramNaFarc

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie By GramNaFarcie

Rekomendowane odpowiedzi

A więc Moja kolej :D:) :* 

Nick: GramNaFarcie
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): mam admina juz od 2,5 roku  
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10
Staż w CS-sie: 5 lat 
Steam / NonSteam: http://banid.pl/kto?to=0:0:199202937 /  76561198358671602 / Steam_ID: 0:0:199202937
Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym wesprzeć administracje tego serwera, gram późnymi godzinami . Troszkę się znam, pouczam ( przypominam ) graczy typu cele mapy itd. zgłaszam na u@.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 7h minimalnie 
Kontakt: steam , jak będzie trzeba to fb i ts 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/GramNaFarcie/80.72.43.106:27022/

Z góry dziękuje , liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.

Kolegą niżej napisał że rangi na innej sieci.

Wiec wyprostuje ja mam na innej sieci admina zaufanego gram czy nie to tam bez rusznicrusznicy.Jak jakiś problem to i się wyrzeknę tam admina :)

Edytowane przez GramNaFarc
Zprostowanie…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widziałem na serwerze że gra dość często praktycznie cały czas gdy wchodzę , Upomina innych graczy , znam go z pochylni na ktorej ma admina i sprawdzal sie w roli admina . Nie trzabylo pisac mu kilka razy na u@ jak do tych adminow . Według mnie powinien dostać admina :) A kolejny powód na to żeby on dostał admina ja juz dzisiaj 3 raz dostaje pi*******e ss nie moge normalnie grac tylko prosic o ub...

Edytowane przez PifPag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny kandydat który nawet nie wie w których miejscach jest niedozwolone stawianie działek. Jak dla mnie takie osoby powinny najpierw się zapoznać z regulaminem. Po drugie błędy ortograficzne w podaniu... po 3 dla mnie nie jest aktywny na u@ wejdzie napisze Siema i to tyle. Będzie akcja, że trzeba zbanować za miny czy coś to nawet nie będzie chłopak wiedział co zrobić tyle z mojej strony. I tak w ogóle nie pojmuje przekazu w tym zdaniu:

"Wiec wyprostuje ja mam na innej sieci admina zaufanego gram czy nie to tam bez rusznicrusznicy.Jak jakiś problem to i się wyrzeknę tam admina :) "

Edytowane przez lisek1312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Leisek i co każdemu może sie zdarzyć ja daje chłopakowi szanse ale nawet nie mam adma

Edytowane przez Ferb
Zmiana koloru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam za to SG.

 Postawiłem je raz po 7 sec co już powinni wyjść z respa  a po drugie jak inni sobie tam stawiaj to jakoś nikt nic im nie powie.

Tylko dziwne bo żadnego ostrzeżenia nie dostałem i kolega zaczął się tłumaczyć skoro padanie składam to dla mnie ostrzeń już niema chyba jestem normalnym graczem ubiegajacym się o adma.

To co napisałem @lisek1312 o tych minach to jest śmiech na sali.

Piszesz nie jestem aktywny na u@ wcale co chwila pisze a to miny w zle postawione nie do przeskoczenia aim lata itd.

Nie rozpoznam źle postawionych min serio mam juz admina 2,5 roku i nie wiem gdzie za przeproszeniem nie można min postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... 

W moim odczuciu nie jestem pewien czy znasz regulamin, skoro nie wiesz gdzie można SG stawiać na mapach, a wytłumaczenie "1 raz gram na tej mapie" nie zwalnia cię z tego. Powinieneś znać regulamin serwera i go przestrzegać i wiedzieć gdzie nie można stawiać SG.

Druga sprawa to są godziny - piszesz 7h minimalnie dziennie, ale Twoje GT mówi co innego. Zresztą Ty w wieku 17 lat masz zapewne szkołę i co będziesz zawalał szkołę, żeby grać?

Ale na + masz:

Wiek

Steam

AMXX

 

Ja jestem Neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że okres próbny zadecyduje czy nadajesz się czy też nie ;) Jeśli w ciągu 2 tyg przekonasz Nas, że się nadajesz, to na ranga zostaje. 

Oczywiście uwaga będzie zwrócona przede wszystkim na znajomość regulaminu. Inne czynniki też będą brane pod uwagę.  Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...