Skocz do zawartości
Gość

Kilka spraw.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Max level został przed momentem wbity, więc czekamy na reset. 

Do tego pytanie do @klqs jak wygląda sprawa z klanami?

Poza tym, mam propozycje odnośnie fleszy. Moim zdaniem można by było je usunąć z serwera ponieważ jest to zbędna rzecz na cod modzie a do tego strasznie utrudniają gre dzięki wielu osobą.. Gdyby one jeszcze nie oslepiały swoich, a tak praktycznie każdy gracz który ich używa robi to bardzo nieudolnie lub też specjalnie rzuca je swoim. Przykład gracza Thiago.. Ma juz prawie 100banow za flesze swojemu teamowi... 

Rownież przeze mnie został poruszony temat klasy "duch kapitana". Mało kto się tam wypowiedział, lecz @JAKoB zaproponował nawet jakby można zmienic ta klasę.

Rozumiem ze co do fleszy powinienem napisać to w propozycjach, ale nie widze sensu nabijania postów, z jedna mała propozycja skoro mogę teraz napisać wszystko razem.

Jezeli ktos jeszcze widzi jakies błędy czy cos co trzeba zmienić, najlepiej niech pisze teraz zanim zostanie zrobiony reset ponieważ potem bedzie trzeba czekać na kolejny reset żeby startować od nowa ze zmianami.

Pozdrawiam Vix3n! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chce wgrać to dzisiaj bo jest reset, nie mam czasu żeby czekać aż wszyscy przedstawią teraz swoje propozycje, a zapewne klqs też nie ma ochoty na ostatnią chwilę coś pisać ;)

Wgram to co zrobił klqs, jeśli coś nie będzie Wam pasowało to zmienimy to przy następnym resecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...