Skocz do zawartości
kitmax

[ODRZUCONE]Kitmax

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:kitmax
Wiek:19
Doświadczenie (w byciu adminem):kilkanaście lat
Znajomość AMXX (W skali 1-10):6+ (bo nie wiem czy jeszcze pamiętam amx)
Staż w CS-sie: ok 8lat (1000h na Steam)
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty: Bo nadal jest przymało adminów , jestem nawet że aktywny Lecz często nie gram z powodu aimerów (gdy nie ma adminów) Mam spore Doświadczenie , byłem chyba nawet adminem na cod 201lvl (na pewno na tej serwerowni)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 1h -8h (zależy od dnia nałuki i zdrowia gdyż ciągle choruje )
Kontakt: Steam Forum
Link do GameTracker'a: GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem za wcześnie. 

Wróciłes na serwer nie całe 2 tygodnie temu, do tego GT w niektórych dniach wynosi zero. Gdybyś złożył podanie za 2 tygodnie i poprawił trochę GT to byłbym na tak, ale jak narazie jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz ale jestem na nie piszesz nie grasz bo jest aimerow trochę  na servie zawsze możesz napisać do któregoś z admina na forum/stream na pewno wejdzie.

Okoń dobrze zauważył również z czasem grania na serwerze mówisz że grasz od 1-8 godzin a nie miałeś tyle godzin także coś nas tutaj oszukujesz a admin powinien być raczej szczery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również uważam że to podanie jest za wcześnie , pograj trochę jeszcze , daj się poznać , popraw GT to wtedy będe na tak na razie jestem na Nie. Co do cziterów to zawsze możesz nagrać demko i wrzucić na forum/zgłosić to adminowi bądź na forum.:ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie powody podane wyżej. Pograj dłużej i pokaż, że tobie zależy.

Dnia 30.09.2017 o 10:49, kitmax napisał:

byłem chyba nawet adminem na cod 201lvl (na pewno na tej serwerowni)


zależy od dnia nałuki i zdrowia gdyż ciągle choruje 
 

Przy okazji wypadałoby to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...