Epi$ Posted September 30, 2017 #474650 Posted September 30, 2017 (edited) Nick: Epi$Wiek: 15 Doświadczenie (w byciu adminem): miałem juz kilka razy adminaZnajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7/10Staż w CS-sie: 7 latSteam / NonSteam: steamDlaczego Ty: Ponieważ gdy nie ma admina na serwerze jest kilku ludzi AFK to mógł bym pomagać w takiej okazji , żeby nie było cheaterów na serwerze i by panował spokój .Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4 godzinyKontakt: Steam / GGLink do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Epi%24/80.72.40.110:27027/ Wiem że admin jest od 16 lat ale chociaż rosił bym o okres próbny . Edited September 30, 2017 by Epi$
ChudyMax Posted September 30, 2017 #474669 Posted September 30, 2017 Jestem na nie Nie kojaże cię nie spełniasz wymagań dopiero co nabite godziny Nabij godziny daj się poznać zapraszam za 2 tygodnie
Darshil Posted September 30, 2017 #474670 Posted September 30, 2017 NA NIE. Popuszcza ci sie z kultura. slaba tygodniowka. Kojarzysz mi sie z niewstawionymi ssami. wiek ponizej normy . Chyba do zamkniecia.
Inte Tillgänglig Danke:* Posted September 30, 2017 #474690 Posted September 30, 2017 Jakieś żarty? Z taką tygodniówką i miesięczniówką na pewno nie otrzymasz Admina. Daj się poznać i zapraszam z ponownym podaniem za dwa tygodnie. Bezzi 1
Inte Tillgänglig Danke:* Posted September 30, 2017 #474691 Posted September 30, 2017 Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl Bezzi 1
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Sep 30
5
Top Posters In This Topic
Inte Tillgänglig Danke:* 2 posts
Darshil 1 post
ChudyMax 1 post
Epi$ 1 post
Popular Days
Sep 30 2017
5 posts
Popular Posts
Inte Tillgänglig Danke:*
Jakieś żarty? Z taką tygodniówką i miesięczniówką na pewno nie otrzymasz Admina. Daj się poznać i zapraszam z ponownym podaniem za dwa tygodnie.
Inte Tillgänglig Danke:*
Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administra