Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)


Godzina, data zdarzenia:Twój nick podczas gry: 1:40 ,   01.10.2017 ,zbyh

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: [AMXBans] Twoje IP : ' 94.251.181.172 '  [AMXBans] Twoj SteamID : ' ' 

Uzasadnienie: Jeśli by ten wspaniały admin który mnie zbanował zrobił by mi wcześniej ss to miał bym coś na dowód.Tak mogę napisać ze przez ścianę można strzelać bez czita jak ktoś wie kiedy. Gram w ta grę od ponad 10 lat wystarczy sprawdzić od kiedy mam konto w steamie bo to jest jedyna gra jaka posiadam. Bana dostałem nie wiem za co.

 

 

 

Edited by zbyh
Posted

Tak  w pierwszym banie napisałes ze za obraze na 1 h  --> http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=12218

a drugiego dałeś chyba gratis bez opisu pajacu -->  http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=12219 

Powinni ci tego admina odebrać bo banujesz ludzi którzy lepiej od ciebie graja bez żadnych przyczyn a jedyne co napisałem o tobie to ze jesteś lamusem.

Posted

Już tłumaczę, obrażał mnie od lamusów, pajaców itp. To dostał bana na 1h. Zmieniła się mapa ban zaczął działać, po chwili dowiaduje się, że gracz jest znowu na serwerze, czyli wszedł na aktywnym banie. Co jest jednoznaczne z banem na zawsze :) A jak czytać osoba czyt. zhyh, nie umiesz jest jasno napisane powód bana. "Aktywny ban". Nie mam nic więcej do dodania. Nawet w temacie obraża, moją osobę, gdzie już powinien być ukarany przez zielonych :) 

Posted
1 minutę temu, Av3K napisał:

Już tłumaczę, obrażał mnie od lamusów, pajaców itp. To dostał bana na 1h. Zmieniła się mapa ban zaczął działać, po chwili dowiaduje się, że gracz jest znowu na serwerze, czyli wszedł na aktywnym banie. Co jest jednoznaczne z banem na zawsze :) A jak czytać osoba czyt. zhyh, nie umiesz jest jasno napisane powód bana. "Aktywny ban". Nie mam nic więcej do dodania. Nawet w temacie obraża, moją osobę, gdzie już powinien być ukarany przez zielonych :) 

Rozumiem, a teraz wyjaśnij co jest z tym banem nie tak. 

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=12218

Tutaj deje UB. 

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=12219

Posted
5 minut temu, Av3K napisał:

Już tłumaczę, obrażał mnie od lamusów, pajaców itp. To dostał bana na 1h. Zmieniła się mapa ban zaczął działać, po chwili dowiaduje się, że gracz jest znowu na serwerze, czyli wszedł na aktywnym banie. Co jest jednoznaczne z banem na zawsze :) A jak czytać osoba czyt. zhyh, nie umiesz jest jasno napisane powód bana. "Aktywny ban". Nie mam nic więcej do dodania. Nawet w temacie obraża, moją osobę, gdzie już powinien być ukarany przez zielonych :) 

pokaz mi to w  logach jak gram na jakimś aktywnym banie. Dos talem bana spróbowałem się dołączyć i nie działało i poszedłem się logować na tym forum. jedyny raz kiedy napisałem coś do ciebie to było lamusie jak płakałeś ze dostałeś przez ścianę. Później obrażałem kolesia który wszedł z czitem i grał jakieś 5 min dokładnie tym następnym co dostał bana od ciebie.

Posted

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...