Skocz do zawartości
Livio

[ODRZUCONE]Livio na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Livio

Wiek: 18

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: cośś tam umiem, ale przydało by się troche pomocy :-)

Posiadasz mikrofon?: Posiadam :)

Dlaczego własnie Ty?: Zaczalem od niedawna siedziec regularnie na ts3, poza tym chcialbym sprawdzić się jako Moderator TS3 :-)

Staż na sieci: 3 lata

Co wprowadzisz na naszego Ts? To co zwykle porządek, ogarnianie kanałów :)             

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Raczej nie.:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE 

Dlaczego? 

Na ts jesteś aktywny bardzo krótki czas, do tego jedynie kiedy Cie widzę to na jednym-dwóch kanałach i to przez dość krótka chwilę. Na forum może i jesteś znany ale na ts nie. 

Tak czy inaczej powodzenia!

/Edit

@Livio ™ proszę, nie bądź już śmieszny. Fakt weszliśmy raz z Vexem na kanał na którym byłeś bo chcieliśmy normalnie pogadać, a że ty nie potrafiłeś normalnie rozmawiać to wyszło co wyszło.  Było minęło i był to jednorazowy występek, więc nie pisz, że przeszkadzam innym użytkownikom dopóki mi tego nie udowodnisz. Trochę samokrytyki, próbujesz się na mnie odegrać bo dałem Ci zasłużone nie w podaniu? Coś tu chyba jest nie halo. A wy moderatorzy którzy to czytacie możecie być pewni, że spamu tu nie zrobię i jest to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie. Pozdro

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rybson tak jestem na jednym-dwóch może na trzech kanalach  bo nie biegam jak pajacyk po innych kanalach i nie dre mordki do kazdego i przeszkadzam jak to ty robisz :-)

 

 @RYBSON ja nie potrafilem normalnie rozmawiac?  ha ha a jak rozmawialam? i co wyszlo :P

 

Edytowane przez Livio ™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz Livio, ale jestem na Nie.

Jesteś starym wyjadaczem naszego forum jak i TS3, ale na Team Speaku widuję Cię systematycznie od niedawna. Nie podoba mi się również ta twoja "Dygresja?" W stosunku dla @RYBSON, ponieważ on tylko wyraził swoją opinię, a ty zaraz próbujesz mu coś udowodnić. Takiego zachowania nie pochwalam dlatego, że w takiej sytuacji ty powinieneś uszanować zdanie kolegi i nawet przyjąć te słowa na klatę. 

Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ma ts3 do sb?, mniejsza rejestracja wczoraj i juz byłem niemiły dla ciebie? Ha ha 

 

aero Haha niczego mu nie chce udowodnić

Napisal ja odpisalem i jest dobrze po co dalej ciagnac temat, a poza tym rybko co jest dla ciebie nie halo bo nie rozumiem nic nie próbuje sie odegrac i tak bylbym na nie u ciebie w podaniu bo cie nie lubie jestes swiezy i jakos mmnie wkurza twoje zachowanie nieważne czy złożyłem podanie czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...