Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam cala serverownie. Nie będę się rozpisywać , niestety muszę całkowicie odejść.Przynajmniej mam nadzieje ze na jakiś czas .. Zegnam wszystkich i chciałem podziękować każdemu z osobna z wszystkich serverow , za wspólna grę. Dość sporo czasu grałem na multihead , na wielu serverach. Moze przejdę do sedna . Mam poważne problemy z sercem , przy czym chciałem wytłumaczyć moja nieobecność na serverze. Mam 50 % na powodzenie operacji , niepowodzenie skończy sie najgorszym.Niestety .. Koncowo jeszcze raz dziękuje wszystkim za wspaniała grę , kilkukrotna szanse zostania adminem , i sporo milo spędzonego czasu. Zycze Wam wszystkiego dobrego , dużo fragów , miłych chwil , i mniej chiterow! Mam nadzieje ze jeszcze pogramy .. ! ;* 

  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...