Skocz do zawartości
senor

Mini wywiad z hepim

Rekomendowane odpowiedzi

SENOR
HEPI

Hepi dzięki, że zgodziłeś się wziąć udział w tym mini wywiadzie.
 Dzięki też to bardzo miło z twojej strony że mimo emerytury nie zapominacie o dziadku :D

Taka znana osoba nie daję o sobie zapomnieć, zwłaszcza, że często przesiadujesz na sb. Moje pierwsze pytanie do Ciebie dotyczy twojego odejścia na emeryture multi-headową. Co Ciebie skłoniło do podjęcia tej decyzji?
Odszedłem póki dobrze płacą... Nie tak naprawdę odszedłem, ze względu na pracę. Teraz jestem na urlopie, więc jest luzik. Ogólnie wolałem aby tą rangę przejęła osoba co ciągle siedzi na forum niż ja. Malu (śląski cygan) mi odebrał uprawnienia, ale sam chciałem o wiele szybciej odejść. Nie miałem czasu i nie mam tyle czasu co kiedyś aby przesiadywać na forum tyle. S@ to nie była funkcja według mej pracy uwzględniona, że na 5 minut pracy, tylko naprawdę trzeba było posiedzieć nawet co poniedziałek samemu przy sprawdzaniu aktywności. Człowiekowi zajmowało to do 2 godzin. Ta funkcja mega zabiera czas który w realu czasem bardziej jest potrzebny.

Więc mówisz, że czas realny jest Ci teraz bardziej potrzebny niż forumowy. Możesz nam zdradzić co planujesz?
Znaczy przyznam szczerze plany realizuje cały czas, a nie że zaplanuje coś i realizuje to tylko chwilowo, cały czas mi się zmienia, rezygnuje z czegoś na zmianę czegoś innego. Z dnia na dzień planuje wybudować dom i zamieszkać na swoim już i całe życie poukładać. A teraz nie mam czasu, ze względu na to, że Holandia mnie wciągnęła. Ale zawsze mówię "wszystko okaże się co czas pokaże". W tej chwili myślę o zaoszczędzeniu jak najwięcej pieniędzy bo w tych czasach to numerem jeden jest aby coś w życiu ogarnąć.

Masz już pomysł jak będzie wyglądać twoja willa, czy to raczej wstępne plany które zamierzasz w przyszłości wcielić w życie?
Kocham domy drewniane plus ogródki. Mam już wymarzoną wille i idę w tym kierunku. Nawet Ci pokaże wzór jaki chce mieć " willa hepiego " Planuje wybudować, kosztowne ale to jest rzecz którą się robi raz i na całe życie. Myślę, że jak wybuduje ten dom zaproszę nie na jeden melanż czy spotkanie. :D

Powiem tyle, dom cudeńko, nic tylko wziąć kubek gorącej czekolady, usiąść w wygodnym fotelu i oglądać seriale do rana, lecz jedno dalej mnie zastanawia, a mianowicie czy nas słynny happy już nie zawita do nas na forum, czy raczej będzie z nami cały czas?
Nie no na spokojnie będę odwiedzał forum regularnie. Czasem pomogę komuś jak będzie chciał. Z tym nie mam problemu, pomocy się nie boję, oferuję ją jak najwięcej. Nawet ostatnio przy tym demku. Mogłem jako emeryt olać śmiać się z UBT czy coś, ale nie jestem jak niektórzy tutaj rangowicze tzw. Co mieli rangi to cicho siedzieli, zrezygnowali to nagle kozaki są jakby najważniejsi. Nie nie, nie idę w tym celu, trzeba żyć na luzie i odpowiedzialnie. Na forum zawszę będę LOVE MH <3. Ogólnie jeden kompan będzie ze mną teraz w pracy co na MH także jest, więc będzie ciekawie. A kto taki nie zdradzę słodka tajemnica. Ale na pewno znana z forum.

Hmmm znana z forum czyli płeć żeńska, ja się domyślam, lecz mogę się srogo mylić. Dobra temat forum ogarnięty teraz muszę się o to spytać, a mianowicie, skąd pomysł na nick i co on oznacza?
initium novum- nowy nick który używam, to oznacza "nowy początek" ten nick użyłem bo uznałem że pora zaczynać nową erę w życiu, jak dostałem dobrą umowę za granicą, plus łacina to zawsze dla mnie był język do określenia celów życiowych, to uznałem ze będzie dobrze się prezentował. A jeśli mówić jeszcze o nicku, to happy wziąłem nick od gracza Happy tylko specjalnie z małej litery bo w CS:GO czy w 1.6 na turniejach ESL'ach zawsze podziwiałem jego akcje z pistoletów, mało kto tak grał jak on.

A propo Happy'ego mam świetny film z jego mini fragmovie: (How Happy really plays CS:GO) Dobra Happy końcowe pytanie dla Ciebie, liczę na luźną odpowiedź bo i pytanie będzie luźne. Gdybyś miał do wyboru zdegradowac teraz 3 osoby albo 6 w ciągu następnych 2 miesięcy to co byś wybrał i dlaczego?
Noo Ci powiem ciężko mi powiedzieć. Każdy wykonuje pracę jak należy jeśli chodzi o administrację, ale każdy też ma swoje życie. Dla mnie sieć nigdy nie była określeniem kto jak co robi, bo nie dostawałem pensji, ale tez nie widziałem osoby to nie oceniałem. Ale na pewno był zdegradował aquax bo nic nie robi, danke bo ma za ładny uśmiech oraz bezzi bo za dużo robi.

Proszę Państwa moim gościem był dzisiaj happy, dziękuję Ci jeszcze raz za poświęcony czas oraz życzę powodzenia w spełnieniu marzeń.
Dzięki senorku, pozdrawiam wszystkich głównie czekam na Consecuente aż kupi Fife 18 abym go rozwalił. Jeszcze raz dzięki za wywiad i o pamięć o mnie.


P.S Ale aquaxa to trzeba zdegradować :kappa: 
BONUS: http://prntscr.com/gy6glb 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No happy domek to powiem Ci może być, nie jest zły xd  Ciekawa forma, ale tekst mi się nieco zlewal pod tym fioletem. Nie wiem, może tylko ja tak mam. Szkoda tylko, że nasz bohater nie dał swojego zdjecia, ale serduszko za pracę jak najbardziej :lama:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, senor napisał:

Ale na pewno był zdegradował aquax bo nic nie robi, danke bo ma za ładny uśmiech oraz bezzi bo za dużo robi.

Hahaha, no to fajnie. :D Taką degradację to bym przyjęła. ;D
Dzięki Artur. :D xD
+ + +


Miło się czytało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 16.10.2017 o 21:33, Inte Tillgänglig Danke:* napisał:

Hahaha, no to fajnie. :D Taką degradację to bym przyjęła. ;D
Dzięki Artur. :D xD
+ + +


Miło się czytało.

dla Ciebie zawszę taką degradację dam <3 

@senor nie no, nie spodziewałem się tego że wstawisz mój filmik z cs go, teraz każdy będzie bał się ze mną grać :( 

@knoppcio oj tam oj tam, next razem napijemy się na zlocie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...