Kapitan pro Posted October 19, 2017 #476927 Posted October 19, 2017 Siema Jestem Nowym graczem gram sobie od czasu do czasu w cs 1.6 i pomyślałem że skorzystam i pogram se tu . Mam 17 lat Mieszkam w kujawsko Pomorskie Koło Brodnicy a reszte to na pv komuś napiszę i wgl jak będzie ktoś chciał
RYBSON Posted October 19, 2017 #476929 Posted October 19, 2017 Graj SE tu i spędzaj se tu miło czas. Wejdź se też na naszego teamspeaka.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
1
1
Popular Days
Oct 19
6
Oct 20
2
Top Posters In This Topic
RYBSON 1 post
venividiwandi 1 post
Ripton 1 post
Kapitan pro 1 post
Popular Days
Oct 19 2017
6 posts
Oct 20 2017
2 posts