Skocz do zawartości
MASKATOR

tournament online

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ⭐RYBSON⭐ napisał:

Może wyjaśnij na czym polegał by owy konkurs? :)

tak jak kazdy inny ktory mial byc a okazal sie porazka, serwery wybieraja druzyne ktora ich reprezentuje i graja w jakims systemie

nie musze tlumaczyc ze ten turniej rowniez nie dojdzie do skutku:kappa::kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, ⭐RYBSON⭐ napisał:

Może wyjaśnij na czym polegał by owy konkurs? :)

Mapa onlydd2,FFA ( wybór map po przez wcześniejsze głosowanie) ustalamy ilosc graczy czas i konkretną date rozpoczęcia rywalizacji.Serwer który także jest zainteresowany podjęciem współpracy (nie bede teraz podawal jaki) oferuje pełne zaangażowanie.Myśle ze warto spróbować wprowadzić na serwerach jakiaś rywalizację , a co Wy na to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Quebahombre napisał:

Sama propozycja napisana na odwal nie widzę tutaj jakiegoś zaangażowania tylko puste słowa.

To sie nie uda. 

ja sie pytam czy jesteście zainteresowani podjęciem rywalizacji, nie jest na odwal sie jak chcesz to moge CI napisać wykład na 10 stron ale po co , nie widze sensu , jezeli serwer bedzie zainteresowany pomyslem to podejmiemy dalsze kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


51 minut temu, MASKATOR napisał:

ja sie pytam czy jesteście zainteresowani podjęciem rywalizacji, nie jest na odwal sie jak chcesz to moge CI napisać wykład na 10 stron ale po co , nie widze sensu , jezeli serwer bedzie zainteresowany pomyslem to podejmiemy dalsze kroki.

Napisz wykład na 10 stron z regulaminem itd. Ja jestem na tak jeżeli zobacze rozbudowane informacje na temat turnieju, a nie posta napisanego na kiblu z telefonu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25 minut temu, SQNFUN napisał:

Napisz wykład na 10 stron z regulaminem itd. Ja jestem na tak jeżeli zobacze rozbudowane informacje na temat turnieju, a nie posta napisanego na kiblu z telefonu..

post nie byl pisany na kiblu z tel.Widze ze zainteresowanie jest tak wiec prosze czekac na konkretne informacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...