Skocz do zawartości
HardeQ

Poprawa limitu reputacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, jak wiemy sieć się bardzo rozrosła przez te 5 lat, mamy ogromne forum jak na taką tematykę, codziennie mnóstwo osób dodaje fajne rzeczy, zdjęcia, przeróbki, grafikę, anegdotki, pomysły, albo wypowiedzi, które zasługują na reputację.

 

Mamy dość porządnych graczy, nikt celowo raczej reputacji koledze nabijać nie będzie, a są osoby, które na taką reputację zasługują (tutaj reputacja to jak like na facebooku, jak zrobisz coś fajnego, to dostajesz kciuk i wtedy wiesz, że to jest naprawdę fajne), a jej nie otrzymują ze względu, że wcześniej rozdzieliłeś te 3 czy 4 repki na inne fajne wrzutki na forum. Sugeruję zwiększyć dzienny limit reputacji do rozdania dla 1 użyszkodnika o 5.

 

To jest taki drobiazg, ale osobę, która tylko śledzi życie forum z boku jak ja aktualnie, może denerwować.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strasznie to denerwujące... to coś tak jakby ustawić limit lajków na fejsbuku (nie żebym wszystko po kolei lajkował czy coś).

 

No ale wiadomo- tutaj limit potrzebny bo zawsze się mogą pojawić "nabijacze". Sęk w tym, aby ustawić rozsądny limit, a nie tylko 5, 4, czy ile to tam mamy.

 

Dzisiaj to już mi z 5 repek zabrakło... Również tutaj chciałem Ci dać plusika, no ale niestety nie mogę- limit.

 

 

 

Podpisuję się pod tym!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Aktualnie nie jest 5? Ja tak mam i zawsze tak miałem :> no prawie zawsze ;s

 

 

 

 

 

 

Ja sugeruję zwiększyć limit o 5 (w sumie to takie minimum, najlepiej o jakieś 10), a nie ustawić limit na 5 (faktycznie, tyle aktualnie chyba jest). :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostac przy 5. Po prostu nie walic lajkami gdzie popadnie jak zobaczysz kawalek nogi lub cycka. Kazdy ma te piec na dzien to trzeba umiec to rozdysponowac. Chyba za bardzo przywykliscie do fb gdzie co chwile sie lajkuje jakas pierdole.

 

 

Jesli chodzi o scislosc to w ogole nie powinien byc lajk tylko cos ala pkt za pomoc lub cos wartosciowego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...