Skocz do zawartości
JumpQ

Exp

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Gracze.

Wydaje mi się ,że szybkość expa jest troszke zaduża 

Na tym serwie gram od jakiś 3 dni

W jeden dzień grając nwm z pół dnia xD spokojnie wbiłem 50 lev gdybym sie uparł to w 7 dni dało by radę wbić spokojnie 200 lev 

Więc to trochę mija się z celem robić co 2 tygodnie reset 

Dlatego ubiegam się o zmiejszenie szybkości expa conajmniej o połowę aby gracze nie wbijali tak szybko wysokich lev

Pozdrawiam administracje i zapraszam do wypowiedzi :)

Edytowane przez JumpQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 minuty temu, JumpQ napisał:

W jeden dzień grając nwm z pół dnia xD spokojnie wbiłem 50 lev

Jeśli dużo grasz to proste, że szybciej wbijesz lvl. :) Pamiętajmy, że większość graczy nie gra tyle co Ty, więc gdyby exp został zmniejszony o połowę, to taki gracz grający max 2 godziny dziennie wbiłby ledwo 50 lvl. :) Według mnie na razie nie ma sensu zmniejszać expa, a już na pewno nie o połowę. :) Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


48 minut temu, JumpQ napisał:

Witajcie Gracze.

Wydaje mi się ,że szybkość expa jest troszke zaduża 

Na tym serwie gram od jakiś 3 dni

W jeden dzień grając nwm z pół dnia xD spokojnie wbiłem 50 lev gdybym sie uparł to w 7 dni dało by radę wbić spokojnie 200 lev 

Więc to trochę mija się z celem robić co 2 tygodnie reset 

Dlatego ubiegam się o zmiejszenie szybkości expa conajmniej o połowę aby gracze nie wbijali tak szybko wysokich lev

Pozdrawiam administracje i zapraszam do wypowiedzi :)

Czy tobie się sufit na głowę nie spadł ? To że w dzień wbijesz 50 to nie znaczy ze w 2 wbijesz 100 grając tyle samo godzin i kto powiedział że zaraz po wbiciu 200 będzie reset to też było by bez sensu. Wbiłeś 200 i nudzisz się grą ? To pograj trochę inna klasą jeżeli czujesz się na tyle silny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...