Skocz do zawartości
Eli1974

[ODRZUCONE]ban perm

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza:Eli

Godzina, data zdarzenia: Nie było mnie na serwie

Dowody:Jakie dowody macie na perma

Świadkowie:Brak

Uzasadnienie:Jeszcze raz proszę o uzasadnienie perma bo regulamin wyraznie określa za co są bany "permy"proszę o dowody że czit lub podszywałem się za kogoś jeśli nie to nie ma takiej opcji bym dostał perma czyli na dzień dostania perma w regulaminie nie było takiego zapisu (mam screeny) po 2gie takim czymś naraziliście mój wieloletni steam na nieuzasadnione nałożenie perma czyli poniosłem straty względem swojego steama (Naruszenie dóbr osobistych z Kodeksu Cywilnego Art.24 ) A tu jeśli chodzi o prawo ( Zgodnie z art. 7 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych „administratorem danych jest organ, jednostka organizacyjna, podmiot lub osoba (...) decydujące o celach i środkach przetwarzania danych osobowych”. Fora internetowe są „podmiotami decydującymi o celach i środkach przetwarzania danych osobowych”, czyli są administratorami danych osobowych (AD). Odpowiedzialność za obowiązki AD ponosi zarząd organizacji. ) A tu jeśli chodzi o domiar Z.U.S .Od dnia ustalenia go administratoem" ABI musi podlegać bezpośrednio kierownikowi jednostki organizacyjnej (AD). Może być zatrudniony na etat lub jego część (w zależności od potrzeb) lub organizacja może współpracować z zewnętrznym ABI ")

Jeśli perm dalej zostaje proszę tylko o uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Eli1974 napisał:

Jeszcze raz proszę o uzasadnienie perma bo regulamin wyraznie określa za co są bany "permy"proszę o dowody że czit lub podszywałem się za kogoś jeśli nie to nie ma takiej opcji bym dostał perma czyli na dzień dostania perma w regulaminie nie było takiego zapisu (mam screeny)

Nie dostałeś perma na dzień dobry - pracowałeś na niego od X czasu.
Proszę punkt w regulaminie: "9. W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem kara przyznawana jest wedle uznania admina i adekwatna do popełnionego czynu.".

Godzinę temu, Eli1974 napisał:

po 2gie takim czymś naraziliście mój wieloletni steam na nieuzasadnione nałożenie perma czyli poniosłem straty względem swojego steama

Nie poniosłeś żadnej straty - niby jaką? Masz tylko zablokowany dostęp do serwerów Naszej sieci. Tyle. Ani na Twoim profilu steam ani nigdzie w bazie Steama nie ma informacji o Twoim banie. Co innego gdybym Ci załatwił bana VAC, wtedy mógłbyś mieć pretensje ale do siebie.
 

@Eli1974  nie widzę sensu dalszego dialogu jesli go nie będziesz nadal podejmował. Nie ustosunkowałeś się w zasadzie do większości zarzutów które do Ciebie kierujemy - zamiast tego cały czas wysuwasz argumenty na to że to My źle robimy. Przypominam, że to Ty się bronisz - ja Ci już wyjaśniłem przyczynę i powody nadania bana permanentnego, natomiast Ty zupełnie pominąłeś sedno sprawy czyli Twoje zachowanie, cytuję:
 

Cytat

- obrażanie graczy/odpałów - każdemu może się zdarzyć 
- brak reakcji na polecenia admina 
- nierzadko spam na u@, ponaglanie i  ignorowanie say@ i psay 
- notoryczne zgłaszanie cziterów przez mikro 
- wieczne nadawanie że admini się do niczego nie nadają (bo nie banują na Twoje życzenie), że reagują wolno (Halo, muszą sprawdzić), wymuszanie banów na ślepo
- notoryczny płacz, nadawanie że X i Y to odpał bo dostał flesza i Cię zabił, że Z nie ma głowy, że lagi, że serwer popsuty itp. itd. - graczom nawet /mute nie pomaga, bo zazwyczaj to robisz w czasie 5s infa po śmierci, które mute nie obowiązuje. Admini zmutować Cię nie mogą bo muszą pilnować żebyś nie obrażał.
- Twoje zachowanie i złośliwości wobec graczy/administracji zaczęły doprowadzać do tego że ludzie po prostu wychodzili z serwera. Okej, zdarzało się, że rano czasem Ty ich na ten serwer zbierałeś - przyznaję. Ale za to popołudniami było wręcz na odwrót.

Ktoś powie że hurr brak banów w bansie durr - na przestrzeni lat i resetów bansa trochę tych banów się nazbierało.
Ale tutaj muszę nawiązać do jeszcze jednej rzeczy - groźby i działanie na rzecz sieci. Otóż od jakiegoś czasu po otrzymaniu bana Eli bardzo lubi już poza serwerem grozić mi, Czarnej, Aquaxowi albo i całej sieci MH że Nas znajdzie, dojedzie i zniszczy, a sieć zaora. Po części już zaczął to robić - czemu o tym nie wspomnisz Eli, że wrzucasz na jakieś stronki pociski na Multi-Head i osoby związane z serwerem?  Jak to było? Albo UB albo niszczysz sieć?

 

Ponadto Twój post nadal jest na tej stronie którą Ci wysłałem. I nie widzę żebyś się chociaż nosił z zamiarem jego usunięcia i sprostowania. A bez tego nie mamy o czym nawet rozmawiać - za działanie na szkodę sieci jest nie tylko ban na serwery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Że strony moderacyjnej powiem tyle:

Jeżeli to jest skarga na kogoś, musisz zawrzeć jakieś dowody na winę gracza/admina. Póki co wygląda to bardziej na odwołanie od bana, więc proszę się ustosunkować i określić rodzaj tematu i napisać go wg. szablonu, bo inaczej może on nie zostać w ogóle wzięty pod uwagę i zamknięty.

@SUNN. Dopiero po napisaniu posta i oglądaniu forum dalej zobaczyłem że był inny temat a nawet że 3. Taka dola telefonu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok jakie mam dać dowody ? To że mam perma to masz na forum , to że dostałem go jak mnie nie było na serwie to chyba ogarniesz?! To że regulamin nie przewiduje takiego bana to masz w regulaminie.A to że tak było to administrator co banował musi przedstawić(ale niby ich nie ma??!!)

Edytowane przez Eli1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


45 minut temu, Eli1974 napisał:

TYLKO 2 ZA ZGŁASZANIE NA MIKRO HAXÓW ALE TO I TO NIE SŁUSZNE BO ZGŁASZANY ŻYŁ

Milion razy Ci tłumaczyliśmy - nieważne jest czy podejrzany żyje czy nie - cziterów zgłaszamy WYŁĄCZNIE na u@. 99% serwera nie ma z tym najmniejszego problemu, ba, sami rozumieją sens zgłaszania na u@ (tak jest szybciej, wygodniej, bezpieczniej).

45 minut temu, Eli1974 napisał:

JESZCZE PROSZĘ O UZASADNIENIE

Uzasadniłem Ci to w tym i poprzednim temacie: 

 

34 minuty temu, Eli1974 napisał:

To że regulamin nie przewiduje takiego bana to masz w regulaminie

Podałem Ci wcześniej punkt w regulaminie, przez który zostałeś zbanowany:
9. W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem kara przyznawana jest wedle uznania admina i adekwatna do popełnionego czynu.

Zresztą zauważyłem że Ty w ogóle nie czytasz moich postów, dopisujesz tylko swoje kolejne teksty i to wszystko. Do 90% moich argumentów się nie odniosłeś, zupełnie olałeś również kwestię posta na stronie z reklamami - ten post cały czas jest na tej stronie i nie został przez Ciebie ani usunięty ani sprostowany. Czekam na Twoją odpowiedź w tej sprawie. Ten post Cię może drogo kosztować jak się w końcu nie weźmiesz w garść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...