Skocz do zawartości
Met0ri.exe

[ZAMKNIĘTY]Skarga na xiaolin

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: przed chwilką 
Nick gracza: Xiaolin czy jakos tak kij wi jak on tam sie wabi
Dowody:  hltv
Świadkowie: k1pan i gracze z serwa 
Uzasadnienie: admin nie wywiązuje sie ze swoich obowiązków tt siedzą do 30 sekundy przed anarchią a owy admin nic 0 reakcji żadnych @@cele slapów itp przez co gracze sie denerwują i wyzywają co łączy sie z banem 

 

                                                                                                     ps   żółte jest słońce - niebieskie niebo to właśnie barwy sklepu rybnego 

Edytowane przez Met0ri.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam, ja do graczy nowych nic nie mam, ze osoby nie znaja regulaminu i sobie kampia na respie, ale jezeli opiekun serwera siedzi od 10 rund na serwerze i z tym nie robi nic to cos tu jest nie tak. Jako jego obowiazek jest ich przynajmniej zawiadomic przez komende @@r np zeby osoby do maxymalnie 1 minuty opuscily resp. Taka jest zasada na tym serwerze. Szkoda ze Xiaolin sie tego nie trzyma :), tylko uslyszal wyzwiska w kierunku TT to odrazu polecial ban z bomby dla kolegi. Dodam ze to nie tylko metori dostal bana tylko tam ktos jeszcze.Zapoznaj sie Panie Xiaolin z regulaminem twojego serwera, ktorego jestes opiekunem bo narazie nic w tym kierunku nie robisz. Moglbym wymienic adminow ktorzy sa zwyklymi admami i radza sobie 10x lepiej od ciebie gdzie masz opiekuna i sie wywyzszasz ^_^. Powiem tak, gralem naprawde dlugo w csa co widac ze mam 5K H na steam i bez obrazy, ale to jest najgorszy opiekun jakiego kiedykolwiek widzialem. BEZ POZDROWIEN. PIS JOŁ



                                                                                                                                 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Bene napisał:

Dobrze, ale bez dowodów na winę gracza, nie będziemy mieli możliwości ruchu.

 http://f1.hltv.org.pl/srv25245/HLTV-1712281743-de_dust2.dem.zip :10;12 koledzy kampia na respie xiaulin nie zwraca uwagi

13;00 osoby kampiace  i czekajace na skrot dlugiej gdzie nie mozna tego robic  widzialem jak admini za to daja bana

18;35 terrorsta z AWP kampi na respie zero jakiejkolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


takie tam o kipanie panie wszechwiedzącym niech sie pan kultury nauczy
 

oliQQEn dolacza do Sil Terrorystow
Mateusz~ :  tk

to nie kIPAN :  sie typie znasz

to nie kIPAN :  utkaj dziure

to nie kIPAN :  bo gadane bylo na forum co i jak robic ,)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


obrazilem Cie tutaj ? Nie widze obrazy ^_^, Nie znasz zasad gdzie sam zostaje z awp na 7 TT , a ty do mnie mowisz "kIPAN Celow nie znasz" A po 2, zloz na mnie skarge bo twoj post nie na temat kolezanko ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sie skarze ? XD Przypomnijmy sytuacje jak sie z Ero wyzywales i twoj swietej pamieci Admin Arnoldzik banowal kazdego co leci jak na steamie sie skarzyles do niego wiec prosze cie, nie osmieszaj sie hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@szeregere3 daj spokój ;) bo tylko Ty na tym ucierpisz ;)
, Szkoda że skarga napisana tylko dlatego   ze wasz  kolega dostał bana za brak kultury. Nawet jeżeli gracze kampią nie ma prawa używać takiego języka w stosunku do nich  i ich obrażać. i każdy taki przypadek będzie karany nie toleruje chamstwa na sieci.

Cytat

 tylko uslyszal wyzwiska w kierunku TT to odrazu polecial ban z bomby dla kolegi

Żenujące, jest to co wyprawiacie z tymi skargami 
Co do demka może złe widzę ,lecz :

10;12 RESP TT DO MINUTY ,TT skanują anarchie , po czym gdy słyszą od gracza plecy cofają na respa  aby powstrzymać rasz. 
13;00  Owszem stoją przed anarchią ,lecz to nie jest resp, dodatkowo skoro wiedzą że są tam Ct to zrozumiałe, mają iść na siłe do anarchii?czy pozwolić na zrobienie plecy sobie ? Paka jest niesiona na b więc.. cele są wykonywane.
18,35   ja widzę  jak gracz cofa z  górnego trupa przez   resp  nie widzę  żadnego Awp

Regulamin to jedno zachowanie sytuacyjne .
Dodatkowo  jak się orientuje CT ma bronić Bsa przed paką,  a nie roszować  na siłę.,  
@kIPAN Sam w niektórych sytuacjach łamiesz regulamin nie wykonujesz celi bo?? Bo jak twierdzisz nie dasz rady nie ma czasu/życia na rozbrojenie paki lub liczba przeciwników jest za duża. Dodatkowo w czasie (10:00-10:10) ,(13+) słychać twoją kulturę której nie posiadasz. Jak sie tak denerwujecie to moze ta gra nie dla was .

Kilka akcji z 1  mapy i co to ma dowodzić że nie wykonuje obowiązków ,no ty sobie chyba żartujecie.
sama historia amx pokazuje chyba wystarczająco  że wykonuje zadania.

 

Edytowane przez Xiaulin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Xiaulin XD To to samo moge powiedziec i odpowiedziec ci na twoja obrone, ze ja wiedzialem ze jest za duzo osob i co ? Na sile mam tam biegnac ? Tak samo odpowiadam jak ty na tamto kampienie. Do 1;00 Maja czas zeby wbic dluga gala nwm B cokolwiek , a nie kampic w anarchi w 5 i czekac az skroca respa. Czemu sie przyczepilem ? Bo sie przyczepiles mnie na poczatku kolego ^_^. Nastepna skarga wg zamiatana pod dywan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Xiaulin napisał:

@szeregere3 daj spokój ;) bo tylko Ty na tym ucierpisz ;)
, Szkoda że skarga napisana tylko dlatego   ze wasz  kolega dostał bana za brak kultury. Nawet jeżeli gracze kampią nie ma prawa używać takiego języka w stosunku
 

tak tylko gdybys ich zachęcił tak jak powinien admin to nie byłoby problemu z brakiem kultury wyzwiskami itp a ze ty za przeproszeniem ch**a robisz to nie nasza wina 

 

Edytowane przez Met0ri.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może by tak użyć głowy trochę... Bo cele wykonujemy z głową. Ale to nie znaczy że macie za to banować jak leci.

Niemniej najbardziej mnie martwi inna rzecz - @kIPAN przejrzałem logi i coś mi się zdaje, że możesz mieć problem z graniem na naszych serwerach jak się nie zaczniesz odpowiednio zachowywać. 

W dniu 28.12.2017 o 20:15, kIPAN napisał:

Czemu sie przyczepilem ? Bo sie przyczepiles mnie na poczatku kolego ^_^.

No to ja się czepiam Was wszystkich i w takim razie podrążę bardziej w logach i HLTV. Jak wszyscy to wszyscy.

PS. @Bezzi ^_^ oznaczaj wszystkich S@ jak leci mimo że mają urlopy czy coś tam. Ja się nie rozdwoję.

PS2. Przypominam że w skardze autor i jego "adwokat" nie dostarczyli ani jednego dowodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...