Skocz do zawartości
Ragnu

[ODRZUCONE]Odwolanie od bana (CS:GO mod 6)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Ragnu

Godzina, data zdarzenia:04.02.2018 - 17:19:09

Mapa:Nuke(nie wiem, ktora konkretnie)

STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:105601431

Uzasadnienie:Zostałem oskarżony o "[AMXBans] Reason: 'Wallhack + Aimbot'" bez żadnych SS'ów? Grałem normalnie i nagle banicja ;P Powinny pójść SS'y jeżeli jest podejrzenie o WH ;) Pozdrawiam.

Edytowane przez Ragnu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www28.zippyshare.com/v/EVCRRWxv/file.html - pierwszy kill z konekta ( w tej akcji skoczyl celownik)

http://www28.zippyshare.com/v/Vavjdu4x/file.html -  3:50 celownik skoczyl na glowe + wyczucie, wh, game sens. niewiem jak to nazwac; 9:30 tez cos dziwnie celownik poszedl przy kilu z deagla; 11:45 moze i slyszal ale i tak to bylo dziwne; 11:48  widac to przy spowolnieniu 4x celownik najechal na glowe; 12:30 ta akcja co z demka; 16:10 spoglada na te aparty jakby cos mial + celownik idealnie tam gdzie tt wychylil; 17:56 ja go jakos nie slyszalem tym bardziej ze sie odpalilo glosowanie; 18:37 dziwnie to wycelowal.

jak dla mnie masz cos na klawisze.

bez powodu nie banuje :)

Edytowane przez malykibol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem po obejrzeniu oby dwóch demek , zwłaszcza od @malykibol widać że gracz gra czysto celownik reaguje normalnie ,a po WH ani śladu. wnioskuje to po tym że na demkach gracz nie celuje przez ściany lecz gra na słuch. 

Edytowane przez Aczej <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zanim obejrzę demka to mam pytanie, a mianowicie to, że spoglądam się to coś dziwnego ?? Szybka reakcja? Szanujmy się... Gram trochę w CS'a i chyba to nic dziwnego. 

Co do celownika, pytałem już kilkukrotnie czy innym myszka "spływa" w bok gdyż mnie to irytuje. 

I pisze się "niektóre" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@malykibol Z twojego Demka nic nie wynika prócz "za mały stosunek żeby tak grał"? Zdarzają się lepsze i gorsze rundy ;) Daj mi rundę, w której "skoczył mi celownik" 

#edit 

Aczej sprowadza odpałów?Dziwne twierdzenie, naprawdę.To ze mam te 20+H na steam (1.6) nie oznacza, że od razu odpalony bo potrafię wycelować w głowę (chociaż i tak tu jest straszny random), a zachowania typu (1 demko chyba 3 runda, słyszę gościa od kuchni z B:

 daje info, wychodzę na cicho i zabijam. Proste? Proste. 

Do drugiego Demka nawet nie podchodzę.

Edytowane przez Ragnu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@malykibol @Turam
Z tego co wiem u@ służy do zgłaszania cheaterów a nie do prywatnych rozmów administratorków. Poza tym to jest 1.6 tu wchodzi wszystko, nawet z deagla mozesz przeskanować sciane. 
2.  W 1.6 celownik działa randomowo, raz trafisz głowę raz nie. 
3. Sprowadzam cheaterów? Gram sobie wyłącznie z kolegami. Jak hitmanek, diablo i ta cała wasza ekipka siedzi na ts i podpowiada to jakoś nikt z tym problemu nie ma. Ragnu ma globala w csie tak samo jak ja, a jak wiadomo  w 1.6 grają tak na prawde dzieciaki, które natrafiły na cska przeszukując internecik.

4. Czekamy na banika dla OSZKIEGO? Dawaj, rozpisuj demo nie mam nic do ukrycia. To, że jesteś gorszy nie oznacza, że mam jakieś wspomagacze. Przyczepiliście sie nas jak rzepy psiego ogona. 

Ragnu jest czysty no ale co ma do tego zdanie jakiegoś gracza i to jeszcze kolegi, lepiej posłuchać się adminów, którzy na okrągło banują. Już nawet nie wspominam historii banów aczeja przez hitmanka, który pisze na bialy kolor, ze aczej ma ogarnąć ping (miał 26-30 coś koło tego), i po dosłownie 5 skeundach dostał bana ZA PING. To ja sie pytam po ch*j te ostrzeżenie było żeby ping ogarnął jak on to ledwo odczytał? 

// Czekam na upomnienie ale dając rangi takim ludziom to daleko nie zajdziecie.
Pozdrawiam.

Edytowane przez OSZKI
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, OSZKI napisał:

@malykibol @Turam
Z tego co wiem u@ służy do zgłaszania cheaterów a nie do prywatnych rozmów administratorków. Poza tym to jest 1.6 tu wchodzi wszystko, nawet z deagla mozesz przeskanować sciane. 
2.  W 1.6 celownik działa randomowo, raz trafisz głowę raz nie. 
3. Sprowadzam cheaterów? Gram sobie wyłącznie z kolegami. Jak hitmanek, diablo i ta cała wasza ekipka siedzi na ts i podpowiada to jakoś nikt z tym problemu nie ma. Ragnu ma globala w csie tak samo jak ja, a jak wiadomo  w 1.6 grają tak na prawde dzieciaki, które natrafiły na cska przeszukując internecik.

4. Czekamy na banika dla OSZKIEGO? Dawaj, rozpisuj demo nie mam nic do ukrycia. To, że jesteś gorszy nie oznacza, że mam jakieś wspomagacze. Przyczepiliście sie nas jak rzepy psiego ogona. 

Ragnu jest czysty no ale co ma do tego zdanie jakiegoś gracza i to jeszcze kolegi, lepiej posłuchać się adminów, którzy na okrągło banują. Już nawet nie wspominam historii banów aczeja przez hitmanka, który pisze na bialy kolor, ze aczej ma ogarnąć ping (miał 26-30 coś koło tego), i po dosłownie 5 skeundach dostał bana ZA PING. To ja sie pytam po ch*j te ostrzeżenie było żeby ping ogarnął jak on to ledwo odczytał? 

// Czekam na upomnienie ale dając rangi takim ludziom to daleko nie zajdziecie.
Pozdrawiam.

Z banow na 5min nie muszę się tłumaczyć @OSZKI odnośnie ts to wątpię jak admini sobie siedzą i podpowiadaja 

Jeśli jesteście czyści to jest tylko jedno rozwiązanie głosowe wh nie siedzicie w dodatku na ts multihead ile razy widzę że z du*y wiecie gdzie jest przeciwnik jestem wręcz pewny że sobie siedzicie i tylko mówicie gdzie są przeciwnicy 

Z gory przepraszam za gownoburze 

pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, hitmaNCS:GO#6 napisał:

Z banow na 5min nie muszę się tłumaczyć @OSZKI odnośnie ts to wątpię jak admini sobie siedzą i podpowiadaja 

Jeśli jesteście czyści to jest tylko jedno rozwiązanie głosowe wh nie siedzicie w dodatku na ts multihead ile razy widzę że z du*y wiecie gdzie jest przeciwnik jestem wręcz pewny że sobie siedzicie i tylko mówicie gdzie są przeciwnicy 

Z gory przepraszam za gownoburze 

pozdrawiam ?

Oczywiście, że siedzimy tak samo jak Wy. Z początków jak zacząłem grać na serwie to siedzieliście na ts ze mną z aczejem i podpowiadaliście równo, oczywiście zwisało mi to. W dodatku dlaczego ostrzegasz Aczeja, że ma ping ogarnąć mimo, że ma 26  pingu? Dostał ostrzeżenie i od razu bana na 5 minut? Dlaczego? Skoczył mu ping na sekunde - norma w 1.6 .. Szkoda jedynie, że jesteś na OKRESIE PRÓBNYM lecz i tak admini pewnie tego nie sprawdzają. Mam nadzieje, że gracze też będą mogli decydować o tym kto admina dostanie po tym okresie próbnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko od admina.

12:28-12:32 Słychać kroczki, ale idealnie po modelu jechał +B
12:34 Modelowo +B
12:47-12:58 +B
13:43-13:50 +B
14:23 -/+B
15:04 -/+B

Mirage

3:49 no ciekawe bardzo +B 
4:25 +B
8:10 +/-B
9:29 Dziwny ten strzał z deagle +/-B
10:22 No ciekawe, wiedział doskonale że tam czai TT a nawet go słychać nie było  +B

Cytat

daje info, wychodzę na cicho i zabijam. Proste? Proste. 

@Ragnu a gdzie te niby info dawałeś? Na demkach nic nie słyszałam. TS? 
@Ragnu jako UBT musimy ocenić czy admin miał rację by Cię banować. I proszę nie róbcie tutaj spamu, już wystarczająco to zrobiliście. Tylko mnie ciekawi gdzie info i skąd. Chyba się z regulaminem nie zapoznałeś.

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


demko od admina:

13:43 celownik podskakuje przy strzałach +B

Hltv

3:49 +/-B

4:25 dziwi mnie to skąd wiedział że stamtąd będą szli tym bardziej że nie patrzał na galę, tylko prosto w okno, wejść tam można vipem ( boostem ale ciężej), a nie każdy ma vipa, info na ts? ale to już inna sprawa +/-B

9.25 nie było słychać strzału z deagla, ale fajnie poleciał +/-B 

Dla mnie za mało na bana ;) 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...