Skocz do zawartości
Mikus

[ODRZUCONE]Never Give Up

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Mikus    

Wiek:19

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:byłem moderatorem TeamSpeaka przez 10 miesięcy.

Posiadasz mikrofon?: Tak

Dlaczego własnie Ty?: Witajcie. Nazywam się Mikołaj mam 19 lat i pochodze z Radomia. Opisze wam teraz dlaczego mi bardzo zależy na tej funkcji:
Myśle, że nadaje się na to stanowisko, ponieważ jest dużo mocnych stron u mnie. Ogólnie to jestem miłą pomocną oraz bezkonfliktową osobą która nie szuka żadnych kłótni między innymi użytkownikami TeamSpeaka. Nie ma żadnych skarg na moją osobę. Gdyby takie o to skargi były nie składał bym nawet podania w tej rekrutacji. Moim zadaniem jest jak najlepiej reprezentować się jako Moderator naszego TeamSpeaka. Wiekszość czasu gdy siędze na TeamSpeaku nowi użytkownicy proszą mnie o nadanie rang oraz tworzenie kanału. Bardzo pomagam użytkownikom kieruje ich do odpowiednich osób. Jestem pracowity.Jak większość wie jestem słynną osobą tylko z konkursów na naszym TeamSpeaku. Jeżeli w tej rekturacji nie wyjdzie to wyciągne z tego wnioski i napewno przy kolejnej rekrutacji złoże podanie. :) Oczywiście życze powodzenia innym kandydatom :)
Chciałbym oczywiście pomóc ponownie szanownej administracji gdyż myśle że przez 10 miesięcy  bycia Moderatorem sprawowałem się bardzo dobrze. Oczywiście tworzenie kanałów oraz nadawanie rang zaliczam do podstawowych zadań które ModeratorTS3 powinien spełniać.

Staż na sieci: od 22 sierpnia 2013 roku

Co wprowadzisz na naszego Ts? Oczywiście że jak najwięcej konkursów na naszym Komunikatorze. :)

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Raz zostałem zbanowany na 5 minut ale ban został wyjaśniony z Masterem

Pozrawiam moich fanów  oraz życze powodzenia innym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spotkałem się z żadnymi nieprawidłowościami w twoim zachowaniu będąc na teamspeak'u. Można z tobą porozmawiać na dowolny temat i również się uśmiechnąć. Jesteś aktywny jak pozostali kandydaci, kulturę trzymasz na poziomie (wiadomo czasem się pośmiejemy :D ) oraz udzielasz się w eventy, które w sumie nawet nieźle organizujesz. Kończąc moją wypowiedź jestem na tak! Powodzenia ziomku z Radomia. :kappa:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam bardzoo serdecznie , juz kiedys był modem ale nie dopilnowała parówa kanałow , ale człowiek uczy sie na błedach wiec jestem na tak :D  bo jestem pewien ze przemyślał swoje zachowanie od czasu degrady.A na ts3 siedzi jak nie jeden nerd ^^.

 

JRR to ze masz donatora nie znaczy ze mozesz sobie pisac co chcesz  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo iż ostatnio trochę mniej spęczam czasu na sieciowym tsie, to wewnętrzne ja ciągnie mnie do tego podania, jak muchę na lepe. :D Mikołaj jest najodpowiedniejszą osobą na to stanowisko. Poprzednio funkcję sprawował bardzo dobrze, wręcz perfekcyjnie, podobała mi się jego praca, wiedział kiedy jest czas na śmiech i zabawę, a kiedy na poważną pracę, poważne decyzje, poza tym jest oczywiście odpowiedzialny, miły i bezkonfliktowy, z dystansem do świata i do samego siebie, nie mam zarzutów co do jego pracy. Według mnie powinien dostać tę drugą szansę, gdyż zapracował sobie na nią krwią, potem i łzami. :kappa: Powodzenia Mikuś, liczę że zobaczę Cię na tsie w zielonym garniturze! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK.  Bardzo aktywny i  sympatyczny.  Umie bardzo dobrze komunikować się z drużyna poprzez TSa grając w CSa.  Wcześniej pełnił tą funkcję więc nie widzę problemu w tym bo otrzymał ją po raz drugi.  

Zobaczymy co z tego będzie. Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...