Skocz do zawartości
Sputnikovy

[ZAMKNIĘTY]DD2+DM najgorszy admin |ShAdoW|

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 21:24, 22.02.2018
Nick gracza: |ShAdoW|
Dowody:  http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=9793

http://d1.hltv.org.pl/srv23586/HLTV-1802222104-de_dust2.dem.zip
Świadkowie: cały serwer
Uzasadnienie: Admina na DD2+DM dostało niewyżyte dziecko, które wszystkim naokoło chce ogłosić wszem i wobec, że ma admina. Tylko ten jeden admin na serwerze jest tak inwazyjny. Co jest na serwerze to banuje mnie za kampienie. Ten dzieciak z całą pewnością nie zna regulaminu którego powinien przestrzegać. On uważa chyba, że gra polega na nieustannym trzymaniu klawisza W i biegnięciu na oślep. Można wejść na HLTV i zobaczyć jak wygląda kampienie wg tego pożal się Boże admina. 

Jest to niedojrzały człowiek, który wykorzystuje admina przeciwko mnie, tylko dlatego, że go zabijam w grze. Zazdrosny, mały człowiek pozbywa się w ten sposób gracza zajmującego pierwsze miejsce w serwerowym rankingu. 

Proszę o wyciągnięcie konsekwencji od tego młodzika, bo nie rozumie on idei posiadania admina, a obowiązujący go regulamin traktuje jako nic nieznaczący zlepek zdań. Dowodem w przypadku braku wiary w to co pisze niech będzie demo z godziny którą podałem. Nie kampiłem na nim nawet chwile więc nie dość, że ban jest złośliwy i niesłuszny to jeszcze nieregulaminowy. 

Regulamin serwera używa nieostrego pojęcia "nadmierne kampienie" i karane jest ono kickiem lub 5 min banem. Ja nie dość, że nie kampiłem to dostałem 30 minut z czystej złośliwości niedojrzałego admina.

Proszę o rozmowę dyscyplinującą z tym najmłodszym stażem adminem na serwerze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra nie będe owijał w bawełne bo szkoda nawet.. tym razem ci sie udało ale prędzej czy później wpadniesz z tym radze ci sie nauczyć grać bez tego ciągłego wyczekiwania kampienia siedzenia w trupie piachu na podeście koło piachu i siedzenia z awp na respie bo jeśli zobacze że siedzisz dostaniesz bana bez zastanowienia. Znam twój sposób gry mam kilka demek gdzie sobie ładnie kampisz i to nie wiadomo ile czasu ale tym razem dowodów na to nie mam. A co do tego że jestem niewyżytym dzieckiem i że mnie ciągle bijesz pozwól że sie nie wypowiem bo brak mi słów do tego... :v nie kamp nie wyczekuj i wtedy wbij top1 z kampieniem i wyczekiwaniem też moge to zrobić.. każdy może. Tyle w tym temacie nie mam dowodów tym razem na wine gracza i sie przyznaje do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty masz przestrzegać regulaminu, a nie mścić się za zgony i wyrzucać graczy którzy ci nie pasują. Musisz zrozumieć, że to nie jest twój prywatny folwark i panują tu zasady spisane w regulaminie. Nie masz dowodów bo nawet nie wiesz co to jest te HLTV i do czego to służy.

Ja rozumiem, że na serwerze jest deficyt adminów, ale nie można opuszczać standardów aż do tego stopnie żeby przyjmować osoby kompletnie nieprzygotowane do pełnienia tej roli. Proszę zwrócić uwagę na teksty kolegi "tym razem ci się udało ale prędzej czy później wpadniesz" to jest zdanie które powinien wypowiadać admin obecny na serwerze? W co wpadnę? Siedzisz na serwerze podczas mojej gry, obserwujesz, masz wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy admina i piszesz na forum, że tym razem mi się coś udało, ale gdzieś wpadnę?

To jest serwer DM gdzie gra z AWP jest również dozwolona. Jak pograsz trochę dłużej to może z czasem zrozumiesz, że nie jest to broń ściśle ofensywna i z nią się nie rashuje na pełnej prędkości przez całą mapę, co wcale nie oznacza, że każdy kto ma AWP w ręku kampi. Jakbyś znał regulamin to zauważyłbyś, że kampienie które samo w sobie jest pojęciem rozmytym również nie jest zakazane na tym serwerze. Zakazane jest dopiero "nadmierne kampienie". Tylko, że ty dałeś mi nieregulaminowego bana gdy ja latałem przez cały dzień z Famasem i M4, a AWP nie miałem w ręku przez sekundę.

To są właśnie te detale jakby powiedział znany komentator sportowy... Admin który potrafi opróżnić serwer z graczy którzy go zabili banując za wyimaginowane kampienie, jednocześnie gdy wbija prawdziwy aimer mówi, że on nic nie może z nim zrobić i wychodzi z serwera, zostawiając graczy z typem który [link->] ma staty 1226:29, fakt z 6 lutego roku bieżącego.

Zawsze wszędzie powtarzają, że dobry admin to admin niezauważalny dla innych graczy i tacy bez wątpienia są twoi koledzy admini z serwera. Szkoda tylko, że ty jesteś ich przeciwieństwem obnosząc się ze swoją funkcją spamując admin saya i banując za każdą pierdołę. 

Proszę kogoś z wyższej administracji kto może zapanować nad najmłodszym stażem adminem na tym serwerze by może krótko przeszkolił kolegę ze znajomości regulaminu i sposobu postępowania z aimerami, bo w to, że zrozumie czym jest kampienie, a tym bardziej "nadmierne kampienie" i tak już nie wierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku błagam cie po co ty sie tak rozpisujesz.. nie... masz racje nie wiem jak sie gra jestem zielony w tym co robie gram kilka godzin w cs itp itd.. nie wiem nawet jak mam sie do tego wypowiedzieć miałem już nie raz admina i nie tylko tu ale jakoś nikt nigdy o nic nie płakał.. tak mszcze sie na tobie bo mnie bijesz serio?.. powiem ci że nawet nie chciałbym grac jak ty bo jak sie okazuje wypowiadasz sie wszystko pięknie ładnie a nawet nie masz pojęcia o czym piszesz i jak sie gra w ta gre... jaki ma sens ciągłe wyczekiwanie i kampienie? bo ja jakoś w tym sensu nie widze. Tak sie składa że mam kilka dłuuugich lat praktyki w ta gre byłem nie raz adminem na innych sieciach na tym serwie także ale przedtem nikt nie płakał że za coś tam dostał bana ale ty musisz oczywiście. Nie z jednym musiałem sie użerać na tym serwerze więc ty to dla mnie żadna nowość. Napisałem ze wpadniesz i tego nie cofne znam twoją gre dostaniesz bana raz drugi trzeci i sie nauczysz że na tym serwerze sie nie kampi.. a co do y @ powiedz mi gdzie spamuje bo jakoś sobie tego nie przypominam zebym to robił a zwlaszcza żeby ktoś miał za to do mnie jakieś ale. I jeszcze jedno jeśli jesteś taki mądry wszech wiedzący to sam złóż podanie i sie użeraj z tą dzieciarnią na serwerze prosze cie bardzo nikt ci nie broni tego zrobić. Teraz gdyby nie ja to nie dało by sie zbytnio tam normalnie grać jakoś przedtem nikt nie narzekał na moje metody bo czy ci sie to podoba czy nie są i były skuteczne. I nie robie żadnej łaski nikomu czy coś że jestem adminem tam.. jestem bo już kilka lat gram na tym serwerze i mam do niego sentyment kiedyś tam było całkowicie inaczej ale że ludzie sie zmieniają to atmosfera i warunki na serwerze idą w tą samą strone. Byłybm zapomniał.. mi każesz przestrzegać regulaminu a sam go nie przestrzegasz.. ładna logika ;) Najpierw popatrz na siebie i oceniaj siebie a dopiero potem patrz na innych. Powiadasz że jestem przeciwieństwem swoich kolegów adminów tak? A wiesz dlaczego tak mówisz?.. bo nie dostałeś od żadnego z nich bana za kampienie tylko ode mnie i już ja zły be itd tyle że jakbyś dostał od nich to też by było zły admin i trzeba spłakać... Mówisz że wychodze z serwera bo jest gość na sh i nie moge z tym nic zrobić.. owszem nie moge z tym nic zrobić nie moge dać odpowiedniego bana bo nie mam takiej flagi (najprawdopodobniej) potem o tym zapomniałem bo tak sie składa że też mam swoje życie osobiste a nie tylko gre na głowie.. Tyle ode mnie

Edytowane przez m1g66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kampienie polega na tym, że gracz czeka aż drugi gracz do niego sam podejdzie i go zabija. Można to nazwać również taką taktyką, logicznie gdy słyszymy, że ktoś sie zbliża to nie wyjdziemy mu na linnie strzału tylko wyczekamy aż sie zbliży. Gra nie polega na tym aby latać jak głupi cisnąć W i wskakując pod lufe, ale i tacy sie znajdą, gdzie na resp wejdą w ciągu paru sekund wtedy będzie płacz, bo raszuje. Osobiście i obiektywnie patrząc jak ktoś stoi z awp na środku / zielonych / podeście B itd. Nie można nazwać kampieniem, ponieważ z AWP nie rashujemy, ta broń jest tak stworzona, że musimy wyczekać. Oczywiście jak wszędzie znajdzie sie ktoś kto i z AWP będzie rashował. 

Jeśli TT stoi na respie wcelowany w brame 30 sekund - minute to wtedy można sugerować, że kampi. DM jest szybką rozgrywką gdzie kampe można odbierać na kilka sposobów, zazwyczaj jest to stanie w miejscu i zabijanie. Dajcie sobie po liściu na zgode i grajcie bez problemów. @m1g66 Staraj sie jak najmniej banować wystarczy ostrzeżenie na y@. 

@Ania ;) @LOLSON 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...