Jump to content
Bocisz Grzyb <3

[ZAMKNIĘTY]Perki

Recommended Posts

Data Zdarzenia : 3 marca 2018 

Nick Gracza :  eXtreme 

Dowody : 

Cytat

Bo wykorzystujesz bugi , a za bugowanie itemów masz wiesz co 

Świadkowie : kil3r

Uzasadnienie : Zróbcie coś z tym bo admin każe mi zdobyć samemu perki a ja mam VIP i mogę sobie je brać jeżeli przeczytacie czekam na szybką odpowiedź :D

Link to comment
Share on other sites


Raz, że skarga jest niekompletna (brak jakichkolwiek dowodów rzeczowych), a kolegów nie dostępnych na serwerze, na świadków nie powołuj, bo za samo kłamstwo, ta skarga powinna zostać usunięta.

Dwa, tak, potwierdzam, sam pisałem coś PODOBNEGO, właściwie to prosiłem o to, aby VIPy świadomie nie wykorzystywały bugów serwerowych, ponieważ bugowanie itemów jest w myśli regulaminu zwyczajnie przyjętego, niedozwolone.  Jak wszyscy wiedzą, na serwerze jest bug spowodowany użyciem 3 itemów, a dokładnie Nabojów Pułkownika/Platynowych Nabojów, Bezliku Ammo/Gradu Pocisków i Zawodowego AK47/M4A1, dzięki czemu, gracz zyskuje 1/1 z AK47/M4A1. @Bezzi w wątku dla Techników, będziesz widział moje poprawki, które technicy powinni zrobić po zakończeniu pracy nad CS:GO MODami. Problem ten był również zgłaszany do @Malu (rozmawialiśmy na TS3 o tym) i moje sugestie spotkały się z pozytywną aprobatą. 

Trzy. Graczom trzeba dać wyjść z Respa, zważywszy, że nie ma póki co SpawnProtect, a Ty Bocisz w haniebny sposób to wykorzystujesz z większością VIPów, a wymaga się jednak od was chociaż okazania trochę wyrozumiałości wobec innych.

 

 

Reasumując, moim zdaniem Bocisz wyciągnij z tego jakiekolwiek wnioski, naucz się składać kompletne skargi, a ta, którą na mnie złożyłeś jest bezpodstawna, nie pokrywa się z stanem rzeczywistym, a kłamstwem daleko nie zajdziesz.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...