Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data Zdarzenia : 3 marca 2018 

Nick Gracza :  eXtreme 

Dowody : 

Cytat

Bo wykorzystujesz bugi , a za bugowanie itemów masz wiesz co 

Świadkowie : kil3r

Uzasadnienie : Zróbcie coś z tym bo admin każe mi zdobyć samemu perki a ja mam VIP i mogę sobie je brać jeżeli przeczytacie czekam na szybką odpowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jakieś demka czy ss'y? Bez dowodów nic nie zrobimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz, że skarga jest niekompletna (brak jakichkolwiek dowodów rzeczowych), a kolegów nie dostępnych na serwerze, na świadków nie powołuj, bo za samo kłamstwo, ta skarga powinna zostać usunięta.

Dwa, tak, potwierdzam, sam pisałem coś PODOBNEGO, właściwie to prosiłem o to, aby VIPy świadomie nie wykorzystywały bugów serwerowych, ponieważ bugowanie itemów jest w myśli regulaminu zwyczajnie przyjętego, niedozwolone.  Jak wszyscy wiedzą, na serwerze jest bug spowodowany użyciem 3 itemów, a dokładnie Nabojów Pułkownika/Platynowych Nabojów, Bezliku Ammo/Gradu Pocisków i Zawodowego AK47/M4A1, dzięki czemu, gracz zyskuje 1/1 z AK47/M4A1. @Bezzi w wątku dla Techników, będziesz widział moje poprawki, które technicy powinni zrobić po zakończeniu pracy nad CS:GO MODami. Problem ten był również zgłaszany do @Malu (rozmawialiśmy na TS3 o tym) i moje sugestie spotkały się z pozytywną aprobatą. 

Trzy. Graczom trzeba dać wyjść z Respa, zważywszy, że nie ma póki co SpawnProtect, a Ty Bocisz w haniebny sposób to wykorzystujesz z większością VIPów, a wymaga się jednak od was chociaż okazania trochę wyrozumiałości wobec innych.

Reasumując, moim zdaniem Bocisz wyciągnij z tego jakiekolwiek wnioski, naucz się składać kompletne skargi, a ta, którą na mnie złożyłeś jest bezpodstawna, nie pokrywa się z stanem rzeczywistym, a kłamstwem daleko nie zajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak dowodów jest podstawą do zamknięcia w niedługim czasie 500K zostanie zmodernizowane gdzie nie będzie takich sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...