Jump to content
Allah_Akbar

[ZAMKNIĘTY]Cruel na ab admini nie reagują

Recommended Posts

Data zdarzenia: przed chwilą
Nick gracza: Cruel -DOYEBANY, dodatkowo nie reagujący Frost i Maxi King admini Cod 200
[IP] 10: 'Cruel -DOYEBANY-' (CT)   -- 185.56.211.145:27005 [STEAM_ID_LAN] (obecne ip jak widać po steam_id_lan gościu na ab)
Dowody: http://d1.hltv.org.pl/srv23580/HLTV-1803042127-de_dust2_1337.dem.zip pierwsze 10-15 minut
Świadkowie: serwer
Uzasadnienie: 

Kolega gra sobie na ab na mapie de_westwood wszedłem pod koniec zobaczyłem go i zgłosiłem - zero reakcji, myślę ok mogli przeoczyć temat albo zniknęło im na say. Ale na de_dust2_1337 przez całą mapę pisałem na temat kolegi na u@ można powiedzieć, że to był spam aż i jak widać zero reakcji, a pisałem, że "temat na forum, steam_id_lan, że na ip już ma bana to mamcia nie mogła dać drugiego" i wszystko jak grochem o ścianę.

Edit. @PodajeHazloOkon zbanował go na następnej mapie

@M a m c i a chyba trochę, źle zrozumiałaś co miałem na myśli ;) Chodziło o to, że tłumaczyłem im na u@, że nie możesz dać drugiego bana na to samo ip i trzeba go zbanować na serwerze 

Edited by Allah_Akbar
Link to comment
Share on other sites


Na prawdę chciałam go zbanować na IP, ale się nie dało wyskoczyło mi "Ban jest już aktywny" więc sprawdziłam patrzę że na IP jest ban "Wstaw screeny" ale inny nick. Nie mogłam zdjąć tego bana, bo mogła to być inna osoba, dlatego temat zamknęłam. SID'a nie było to nic więcej nie mogłam zrobić.  

Cytat

steam_id_lan, że na ip już ma bana to mamcia nie mogła dać drugiego i wszystko jak grochem o ścianę.

No tu już przesadzasz serio, wyjaśniłam wyżej. Nie dało się nałożyć bana na IP bo było aktywne o to link http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=10127  no widzę że zostało odbanowane i skąd ja miałam mieć pewność że to ta sama osoba jak inny NICK+SID?  Jedynie IP się zgadzało, ale może mieć 30% graczy takie IP... Nie wiem co mogę jeszcze dodać, uważam że zrobiłam to co należało do moich obowiązków i nie mów tak jak zacytowałam serio...

 

@Allah_Akbar jak trafiło do nas zgłoszenie, nie miał żadnego aktywnego bana, tak tylko dziwne jest to że ktoś zdjął bana temu graczowi http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=10127 i nałożył o to temu Cruel -DOYEBANY-' (CT)   -- 185.56.211.145:27005 [STEAM_ID_LAN]. 

Edited by M a m c i a
Link to comment
Share on other sites


@Frost` Coś o wiesz na temat tego UB przez konsole? Wczoraj jeszcze ten ban był jako aktywny, a nie było tak, że ktoś z Was zdjął bana, bo nie dało sie dodać nowego? Co nie zmienia faktu, że jest to zakazane ;)

@PodajeHazloOkon Ty dodawałeś nowego bana dlatego przypuszczam, że masz coś z tym wspólnego.

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...