Skocz do zawartości
eXizoo

[ZAMKNIĘTY]Ultra Rusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wychodzę z propozycją podrasowania troszkę klasy Rusek. Jest to klasa premium a mimo wszystko różni się od Namiestnika jedynie tym, że posiada 2 rakietki. Proponuję dodać jakiegoś bajera w stylu trzeciego, dodatkowego skoku lub też he od inteligencji (przelicznik ciut mniejszy jak u tajemnicy generała), przy max inteligencji owy hejk zabierałby 160 do 200 dmg maxymalnie. Zapraszam do wypowiedzi przede wszystkim @Kanron aka Sextasy XD oraz @Wicevil @Nodi @Surim Samuraj Charemu Drz@EvO @FunnyPuma @Kula @Maja. @Assaseall @HardeQ @CH3RY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za HE 220-250 dmg maksymalnie . +2 skoki
Na tle innych klas premium wypada chyba najgorzej. Np taki Morderca ma 3 miny i jeszcze HE 1/2 i chyba skoki bodajze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam , Jako główny operator Ruska z chęcią się tutaj wypowiem ! :)

Mianowicie , rusek jako premium faktycznie jest słabą klasą mimo 2 rakiet , dlaczego? 

do 100 lvl rusek ma 140 hp (w moim przypadku) bo wszystko idzie w inte zeby nadrobić słabe statystyki startowe , DMG z rakiet które i tak został zmniejszone do max 200 .

powyżej 100 lvl'u staty można rozkladać w hp a co się z tym wiąże Rusek dopiero od 200 lvl może dorównać innym klasą premium . 

 

Jestem jak najbardziej za dodanie mu HE zależne od inty , aczkolwiek jeden granat i tak słabo wypadnie lecz zawsze to lepiej niż nic . ( palące 5 czy 15 ) oczywiście pomogą na duży plus :)

3 Skoki ? może nie do końca jest to dobra opcja bo zdarza się że już z 2 da się wejść na TXT za pomocą skrzynek itp , więc wydaje mi się że ludzie korzystali by z tego jako dodatek do łamania zasad.

Pomyślałbym może nad czymś czego jeszcze nie ma żadna klasa ? Np. 

- Rzucony granat zawsze zadaje tyle obrażen ile aktualnie masz HP

- Niewidzialność na nożu/kucaniu

- Granaty co 5 sec , z DMG nie większym niż 100 

- Tajemnica Śmierci 1/3 wbudowana 

 

Sumując jeśli moja propozycja nie będzie odpowiadać , JESTEM jak NAJBARDZIEJ ZA dodaniem Ruskowi HE zależne od int :):)

 

Edytowane przez Kanron aka Sextasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym proponował podobnie jak Kanron, jednak trochę inaczej:

- Jakąś niewidkę podczas kucania, z tym, że np tylko z M4/nożem/pistoletem

- Może losowy bonus do DMG co rundę od +10 do +20?

- Wbudowana tajemnica śmierci też jest dobrym pomysłem

Oprócz tego dodałbym jeszcze jeden skok albo zmniejszoną grawitacje do powiedzmy 500.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@FunnyPuma z tym losowym bonusem DMG co runde tez fajna opcja . 

Wolałbym juz dodać ten 1 skok czyli byłby by 3 skoki zamiast zmniejszonej grawitacji bo wolno opada sie na ziemie ;D 

Kucanie z M4 na niewidce też fajne :D

 

Aczkolwiek obstawiałbym tak : 

DMG z HE zalezne od INTA 

Losowy bonus 10 , 20 DMG co runde 

Wbudowana tajemnica Smierci (to wydaje mi sie najciekawsze , zaraz po HE zalezne od Inta )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Analizując propozycje innych (piszę w osobnym poście aby było to widoczne) zasugerowałbym:

Int: 35

HP: 50

Wytrzymałość: 10

Kondycja: 25

Bronie: M4a1, aug

Umiejętności:  2 rakiety (dmg +int), 2 skoki, he (int + dmg), 1/4 na odrodzenie po śmierci, zmniejszona widoczność (nie tak, aby był niewidzialny, coś jak widoczność na 300).

@Dr.eXizoo To co zostało dodane w tej propozycji nie jest znaczące przy wzmocnieniu klasy, większość to zmiany kosmetyczne, a w miarę wyrównują ruska do poziomu innych premium.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kurcze to nie ma być dosłownie Ultra Rusek :D Za dużo tego pododawaliście :D

Sam he od inteligencji i może jakiś mały, nie wpływający aż tak na rozgrywkę bonus wystarczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, HardeQ napisał:

Int: 35

HP: 50

Wytrzymałość: 10

Kondycja: 25

Bronie: M4a1, aug

Umiejętności:  2 rakiety (dmg +int), 2 skoki, he (int + dmg), 1/4 na odrodzenie po śmierci, zmniejszona widoczność (nie tak, aby był niewidzialny, coś jak widoczność na 300).

Proponuję dać zmniejszoną widoczność do powiedzmy 150 tylko podczas kucania z M4 i powinno być ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Int: 25

HP: 55

Wytrzymałość: 10

Kondycja: 40

Bronie: M4a1, deagle, he

Umiejętności:  2 rakiety (dmg +int), 2 skoki, he (int + dmg), 10 dmg do m4a1. WYSTARCZY .

@@@ Ediszyn

Ewentualnie wpadł mi do głowy pomysł że przy respawnie może nam się wyświetlić menu wyboru broni ak / m4 / aug / mp5 (wiadomo że wszystko +10 obrażeń) :D

@Kanron aka Sextasy @Wicevil @Nodi @Surim Samuraj Charemu @FunnyPuma @Kula @Maja. @Assaseall @HardeQ @CH3RY.

Nie róbmy z tego jakiegoś opora :D Jak będzie za mało to się wtedy pomyśli o czymś dodatkowym, na razie niech zostanie taka wersja :D

Edytowane przez Dr.eXizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Dr.eXizoo Troszke pozwolę sobie Cię poprawić :D bo za mało inty też w statach początkowych nie może być ;D 

 

Int : 30 

HP : 55 

Wytrzymałość : 20 

Kondycja : 40 

 

Bronie : M4a1 , deagle , he 

Umiejętności:  2 rakiety (dmg +int), 2 skoki, he (int + dmg), 10 dmg do m4a1. aczkolwiek ta tajemnice smierci 1/4 bym dodał :D i tak malo kiedy to wejdzie ale mimo wszystko poprawi tą klasę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


34 minuty temu, HardeQ napisał:

Analizując propozycje innych (piszę w osobnym poście aby było to widoczne) zasugerowałbym:

Int: 35

HP: 50

Wytrzymałość: 10

Kondycja: 25

Bronie: M4a1, aug

Umiejętności:  2 rakiety (dmg +int), 2 skoki, he (int + dmg), 1/4 na odrodzenie po śmierci, zmniejszona widoczność (nie tak, aby był niewidzialny, coś jak widoczność na 300).

@Dr.eXizoo To co zostało dodane w tej propozycji nie jest znaczące przy wzmocnieniu klasy, większość to zmiany kosmetyczne, a w miarę wyrównują ruska do poziomu innych premium.

Super pomysł Krystian, podpisuje się pod nim swoim dziewictwem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za najbardziej za, ostatnio rusek stał się trochę takim nopremium to jedynie co ma to te rakiety i dodatkowy skok ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem Za trza by mu coś dodać bo faktycznie słaby jak na premke proponuję dodać jakąś niewidkę podczas kucania tylko to trzeba przemyśleć jeszcze .

Edit : @Dr.eXizoo bez sensu pomysł z tym wyborem  to inne klasy bez sensu by były jakby rusek miał takie coś ;) 

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Dr.eXizoo napisał:

Int: 25

HP: 55

Wytrzymałość: 10

Kondycja: 40

Bronie: M4a1, deagle, he

Umiejętności:  2 rakiety (dmg +int), 2 skoki, he (int + dmg), 10 dmg do m4a1. WYSTARCZY .

@@@ Ediszyn

Ewentualnie wpadł mi do głowy pomysł że przy respawnie może nam się wyświetlić menu wyboru broni ak / m4 / aug / mp5 (wiadomo że wszystko +10 obrażeń) :D

@Kanron aka Sextasy @Wicevil @Nodi @Surim Samuraj Charemu @FunnyPuma @Kula @Maja. @Assaseall @HardeQ @CH3RY.

Nie róbmy z tego jakiegoś opora :D Jak będzie za mało to się wtedy pomyśli o czymś dodatkowym, na razie niech zostanie taka wersja :D

Również jestem za, coś nowego zawsze można spróbować, jeśli się nie sprawdzi można zmienić lub dodać coś dodatkowego.

Moim zdaniem wszystkie premki oprócz: Assasina,Szturmowca,Zeusa, Śmierci,Konspiranta powinno się trochę podreperować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przygotowałem testową wersje Ruska, która wyjdzie po resecie a wyglądać będzie następująco:

Rusek 

Hp:35

Int: 25

Wytrzymałość:30

Kondycja:30

Opis:  2 rakiety + 10 dmg z m4, 2 skoki, 1/2 na zadanie 100 dmg + int z he

dlaczego 1/2? wyobraziłem sobie ruska z 1/1 i palącymi co  5 sekund, ogólnie mogło by być nieciekawie. 

Podkreślam, jest to wersja testowa, która jeszcze może ulec zmianie, jednak myślę, że rozwiązanie powinno być satysfakcjonujące.

Okaże się po jutrzejszym resecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...