Skocz do zawartości

[POZYTYWNE]NIESŁUSZNY BAN WOLVERINE


ddaadd312

Rekomendowane odpowiedzi

POSŁUCHAJCIE UWAŻNIE

 

Nick: WOLVERINE

Data: 09.03.2018 - 16:13:25

Mapa: Inferno

STEAM_2:0:210585770

176.221.123.232

Uzasadnienie:

Jeszcze raz powtórzę, przeczytajcie ze zrozumieniem.

Ktoś się włamał na mój nick o godzinie 15:31. Ponoć dostałem bana. Tak ja wszedłem na serwer około 16:00, a o godzinie 16:13 wjechał ban. Tylko zadam wam zasadnicze pytanie, skąd miałem wiedzieć że mam bana, skoro wcześniejszego nie ja złapałem?! No w logiczny sposób pomyślcie. A potem, po napisaniu tematu patrze na listę i KTOŚ wszedł znów na mnie z innym IP i złapał bana.

Teraz macie tutaj ładne objaśnienie (bezpieczny link)  https://scr.hu/4ojd/hatg4

Tylko chciałbym dostać bardziej szczegółową odpowiedź niż tą od ostatnich 2 panów : " W ciągu godziny wszedłeś na serwer przy aktywnym banie.  ". Wy czytaliście w ogóle to, co napisałem?

Powtórzę jeszcze raz. NIE WSZEDŁEM NA AKTYWNYM BO GO NIE DOSTAŁEM. Nie wiem, banujcie gościa na IP, a nie mnie na nick bo na mnie nic nie macie i tyle. Ewentualnie kicka na godzine za podszywe, no bez jaj. Byłem 4 w ranku, chciałem wbić w tym miesiącu top3 a tu ktoś sobie jaja robi, wchodzę a tu ban. Ludzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest czytane spokojnie. Zmienić połączenie internetowe z modemu - routera na mobilne to żadna sztuka. Na ip które masz bana jest jeden ban, podałeś przykład dwóch poprzednich (wygasłych) gdzie ip również jest inne. Zmienić sid też nie lada wyczyn i co dziwne to nie jest odstęp od banów dzień - dwa to zaledwie godzina. Aż taki przypadek to bardzo dziwny przypadek na Twój nick wcześniej NIKT sie nie włamał, a nagle po banie twierdzisz, że ktoś sie podszywa. Dobrze zrobimy tak, dostaniesz UB, bo nie chce karać niewinną osobę, mam nadzieję, że niewinną, a jeśli kłamiesz to prędzej czy później ten fakt wyjdzie na jaw. 

 

Miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...