Jump to content
ddaadd312

[POZYTYWNE]NIESŁUSZNY BAN WOLVERINE

Recommended Posts

POSŁUCHAJCIE UWAŻNIE

 

Nick: WOLVERINE

Data: 09.03.2018 - 16:13:25

Mapa: Inferno

STEAM_2:0:210585770

176.221.123.232

Uzasadnienie:

Jeszcze raz powtórzę, przeczytajcie ze zrozumieniem.

Ktoś się włamał na mój nick o godzinie 15:31. Ponoć dostałem bana. Tak ja wszedłem na serwer około 16:00, a o godzinie 16:13 wjechał ban. Tylko zadam wam zasadnicze pytanie, skąd miałem wiedzieć że mam bana, skoro wcześniejszego nie ja złapałem?! No w logiczny sposób pomyślcie. A potem, po napisaniu tematu patrze na listę i KTOŚ wszedł znów na mnie z innym IP i złapał bana.

Teraz macie tutaj ładne objaśnienie (bezpieczny link)  https://scr.hu/4ojd/hatg4

Tylko chciałbym dostać bardziej szczegółową odpowiedź niż tą od ostatnich 2 panów : " W ciągu godziny wszedłeś na serwer przy aktywnym banie.  ". Wy czytaliście w ogóle to, co napisałem?

Powtórzę jeszcze raz. NIE WSZEDŁEM NA AKTYWNYM BO GO NIE DOSTAŁEM. Nie wiem, banujcie gościa na IP, a nie mnie na nick bo na mnie nic nie macie i tyle. Ewentualnie kicka na godzine za podszywe, no bez jaj. Byłem 4 w ranku, chciałem wbić w tym miesiącu top3 a tu ktoś sobie jaja robi, wchodzę a tu ban. Ludzie.

 

Link to comment
Share on other sites


Wszystko jest czytane spokojnie. Zmienić połączenie internetowe z modemu - routera na mobilne to żadna sztuka. Na ip które masz bana jest jeden ban, podałeś przykład dwóch poprzednich (wygasłych) gdzie ip również jest inne. Zmienić sid też nie lada wyczyn i co dziwne to nie jest odstęp od banów dzień - dwa to zaledwie godzina. Aż taki przypadek to bardzo dziwny przypadek na Twój nick wcześniej NIKT sie nie włamał, a nagle po banie twierdzisz, że ktoś sie podszywa. Dobrze zrobimy tak, dostaniesz UB, bo nie chce karać niewinną osobę, mam nadzieję, że niewinną, a jeśli kłamiesz to prędzej czy później ten fakt wyjdzie na jaw. 

 

Miłej gry.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...