Skocz do zawartości
Knopa

Ciao Bambino

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Chciałem zrezygnować z rangi jak i aktywnego życia na MH. 

Od pewnego czasu z mojej strony jest to robione na siłę byle by ta redakcja dalej funkcjonowała tak jak funkcjonuje, ale brak czasu i chęci w angażowanie się w powierzone zadania niestety uniemożliwia mi prowadzenie tej jakieś tam funkcji na MH. 

Bardzo cieszy mnie fakt, że jakieś tam małe grono doceniało tą pracę. Dzięki za ciepłe słowa o redakcji na pw ;)

Forum ostatnio przeszło fajne reformy i na prawdę fajnie to zaczyna wyglądać. Nie ma kwasów & gównoburz oraz niepotrzebnych spin:relaxed_dance_by_droneguard: (Jednak kable dalej tu są i gdzieś tam próbują ud****ć, więc dajcie pozór ;)).

 

 

 

Oczywiście z MH nie da się zniknąć od tak i na pewno będę tu wpadał i czasem się udzielał. 

Bardzo też podkurwiła mnie pewna ostatnia sytuacja (myślę, że ten ktoś się domyśli) ;););););););) 

 

Myślę, że na zlocie też się zjawie i kulturalnie się napierdole ;)

Edytowane przez Knopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Knopa , ja osobiści chcę pogratulować... podciągnąłeś redakcje, zrobiłeś coś nowego (może nawet tego nie chciałeś).  Da się z Tobą racjonalnie wyjaśnić różne rzeczy i pogadać... szanuję i odchodzisz w moim mniemaniu, jako człowiek z renomą.

 Zdrowia życzę.

A ogólnie w pożegnaniach się nie wypowiadam, doceń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miło było z Tobą współpracować, zaskoczyłeś mnie swoją osobą mimo, że kiedyś darliśmy ze sobą koty xD nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

Nie odchodzisz na zawsze także nie będę sie żegnać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Knopa napisał:

Bardzo też podkurwiła mnie pewna ostatnia sytuacja (myślę, że ten ktoś się domyśli) 

Akurat ja nie w temacie a ciekawi mnie to bardzo, możesz na PW mi przybliżyć szczegóły.

No cóż, przynajmniej wiemy że redakcja ma przyps żeby pewien poziom przeskoczyć. Ale to dobrze, im wyżej określona granica tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, SUNN. napisał:

Akurat ja nie w temacie a ciekawi mnie to bardzo, możesz na PW mi przybliżyć szczegóły.

No cóż, przynajmniej wiemy że redakcja ma przyps żeby pewien poziom przeskoczyć. Ale to dobrze, im wyżej określona granica tym lepiej.

Nie jest to istotnym faktem i nie miało wielkiego wpływu na tą decyzję. Główne argumenty są podane na początku :)

Była to po prostu taka mała dobitka potwierdzająca, że lepiej będzie się wycofać.

 

1 godzinę temu, SQNFUN napisał:

Knopa kasztanie, ja na dniach wracam, a Ty pożegnanie piszesz?

Przeco byda ale ni w tak często więc luźna guma po prostu "zaniknę" trochę bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...