Skocz do zawartości
eXizoo

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Szakiry.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SzakiraBAJLANDO
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Spore
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: steam od 2011 roku, na non steamie grałem 2 lata przed, oraz aktualnie.
Steam / NonSteam: Non steam aczkolwiek posiadam steam tylko bez zainstalowanej gry na komputerze ( Wszysto wyjaśniłem drzevcowi dlaczego tak ).
Dlaczego Ty: Uważam siebie za osobę, która przykłada wielką wagę do tego by na serwerze panowała luźna atmosfera. Staram się pomagać adminom poprzez zgłaszanie graczy na u@, a także na forum. Zauważyłem mniejszą aktywność adminów w ostatnim czasie, co skutkuje częstszym napotykaniem cheaterów, i temu chciałbym zapobiec.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2 godziny.
Kontakt: Steam.
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/SzakiraBAJLANDO/80.72.43.106:27022/.

 

@BorN z kazdym adminem, i chyba każdym graczem się dobrze dogaduje. Mimo to szanuję Twoje zdanie.

Edytowane przez Dr.eXizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś aktywny, zgłaszasz wszystko na forum i to jest ok.
Jednak nie pasuje mi fakt, że posiadasz złe relacje z niektórymi z adminów i nie wydaje mi się dobrym pomysłem taka "naciągnięta" współpraca.
Podsumowując jestem neutralny, co do twojej kandydatury i tak czy inaczej życzę powodzenia!
Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś aktywny, ogarnięty i zgłaszasz na u@, oraz często piszesz po prostu na steam żebym wbił.

Jednak nie podoba mi się Twoje zachowanie w niektórych sytuacjach, mam tu na myśli sporą ilość wulgaryzmów, oraz wyzywanie się z Crisem na czacie (żarty żartami, ale są granice). Jeśli chcecie pośmieszkować, jest od tego ts.

Również pozostanę neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A teraz przyszła kolej na mnie ;)

Znam Cię dobrze , przegraliśmy dużo godzin razem na naszym COD 400 . 

Fakt faktem lubicie np . z Crisem sobie powciskać czasem jakieś głupoty , aczkolwiek według mnie nie powinno to wpływać na ubieganie się o posadę admina , mianowicie wasze ciśnięcie sobie dla "fun'u , zabawy" jest normalne . I pokazuje tylko to że mimo "pocisków" potraficie razem grać i śmiać się z tego co o sobie piszecie . 

 

Wracając do twojej Osoby @Dr.eXizoo

 

Jestem jak najbardziej ZA tym abyś został u nas adminem , dlaczego ? 

- Znasz ten serwer naprawdę dobrze 

- Zgłaszasz dużo rożnych rzeczy na u@ 

- Jesteś komunikatywny 

- Masz dystans do gry , ludzi , potrafisz odróżnić co faktycznie jest na żarty a co ma na celu urażenie czyjeś osoby 

- Wiek 

- Steam 

- Faktycznie czas spędzany przed adminów jest teraz mniejszy niż ostatnimi czasy , sam się do tego przyznaję , praca , praca , praca .

- GT to nie musiałem sprawdzać bo jestes NoLife :D

 

Jedynie musisz się podszkolić(przypomnieć) w AMXX, co jest kwestią max 2 dni :)

 

Sumując . Jestem na TAK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... Jesteś aktywny, GT masz ładne, zgłaszasz na u@, z tego co zauważyłem to masz raczej dobry kontakt z graczami. Co do tych śmieszków z crisem. Rozumiem, że się lubicie, jednakże nie możecie przesadzać. Największym minusem jest chyba ten NS... Neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój ulubiony kabel, konfident, sprzedawczyk na zawsze (odjąć każdą niedzielę) -- (chyba nie muszę tłumaczyć, że to żarty). Jak coś się dzieje to zawsze zgłosi. :D

Solidna firma, aktywny, po chociażby zgłoszeniach widać, że zna się na rzeczy.

Ja oczywiście na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Michas Michas... :/

No pewnie, ze jestem na tak. Nie widzialam zebys mial konflikt z adminami na serwrze (moze dlatego, ze nie gram zbyt dlugo), ogolem jestes pomocny. Wiem jakim byles adminem z sieci gdzie razem adminowalismy kope lat temu i wywiazywales sie ze swoich obowiazkow nalezycie.

Wiek,micro,gt jak najbardziej na plusik.

Jeden maly minus: ja wiem, ze Wy z Cri$em sobie zartujecie, ale tych wyzwisk i tekstow moglibyscie na serwerze zaoszczedzic. Jako admin masz swiecic przykladem, a takie zachowanie nie pasuje.

 

Podsumowujac jestem na tak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...