Skocz do zawartości
Ripton

[ZAAKCEPTOWANE]Kolejne Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ripton

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:  Podstawy, kanał, ranga itp.

Posiadasz mikrofon?:  Tak.

Dlaczego właśnie Ty?: Jestem bardzo aktywną osobą, nie wdaję się w konflikty.

Zależy mi na tej randze.

Pomagam ludziom w każdej sprawie jeśli trzeba.

Można mi zaufać i przyda się dodatkowa para rąk do pracy :) 

Znam regulamin i pomagam moderatorom w różnych sprawach.

Staż na sieci: Dwa lata.

Co wprowadzisz na naszego Ts? Pomoc przy wszystkim eventy etc.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co):  Kulturka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie powinieneś przestać składać podania na to stanowisko, gdy posiadasz rangę Opiekuna UnbanTeam'u i Opiekuna Serwera. Wątpie, że podołasz jednocześnie na forum, serwerze i teamspeak'u. Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia!

Z plusików: kulturalny, aktywny i nie da sobie wejść na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Składasz podanie nie pierwszy raz, więc widać, że Ci zależy. Na ts'ie jesteś bardzo aktywny, co jest na duży plus. Ale zawsze mam u Ciebie problem, co napisać o twojej kulturze... Czasami dajesz się ponieść emocjom, ale panujesz nad tym bardziej niż kiedyś. Pracuj nad tym dalej. ;) 

Jeśli nie zaniedbasz swoich obecnych rang, to jestem jak najbardziej na TAK. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz za dużo rang, skup się na obecnych i spróbuj przy następnej rekrutacji xDD
a tak na poważnie to chyba nigdy z Tobą jakiejś lipy nie było, jest to Twoje 6 podanie tak więc życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na tak
+wiek
+steam
+godziny
+kulturalny
+neutralny przy klotniach
+znany na serwerze
+posiada -5 iq ale to najmniejsza przeszkoda
+widac ze chlopak chce dostac modka, bo stara sie co rekrutacje (chyba to jego 6 czy 7 podanie lul)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ripton, Ripton które to już podanie 7? Swoją determinacją pokazujesz jak bardzo zależy Ci na tej randze, osoby wyżej pisząc 'masz za dużo rang zajmij sie nimi!' Coś w tym jest tak jak w UBT działasz bardzo dobrze to już na serwerze jest różnie, dlaczego? Lepiej zejść ze sceny niż samemu zostać z niej wyrzuconym pomyśl o tym ;d

Co do podania, siedzisz całymi dniami na TS co nie wejdę to Ripton wisi na kanale z Malutką :D Nie słyszałem żebyś kogoś obrażał, kulturka jest. Podoba mi sie w Tobie ta determinacja i z tego względu będę na tak, zasługujesz na swoją szanse, powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciężki orzech do zgryzienia. Jak dla mnie to  Ty chyba zamieszkałeś na naszym Ts. Myślę, że na spokojnie podołałbyś kolejnej funkcji, ale obawiam się że możesz przez to zaniedbać swoje inne rangi. Jesteś odpowiedzialny,  systematyczny, dlatego masz mój głos poparcia, powodzonka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastanawiałem się dosyc długo co by tu napisać. Od ostatniej rekrutacji przyglądałem się twojej pracy w ubt i jako opiekun serwera żeby podjąć decyzję czy dać Ci na tak w kolejnym (ku*ła 7) podaniu. Moderowanie ts3 nie jest zbytnio ciężkim obowiązkiem, do tego ty swoje zadania wypełniasz siedząc przy okazji na ts więc mógłbyś to spokojnie ze sobą połączyć. Jest tylko jeden problem, twoja reakcja na niektóre zaczepki/docinki w twoja stronę jest zbyt hmm... ostra? Trzeba trzymać nerwy w kieszeni (hehe) i umieć się czasem powstrzymać. 

Jestem na tak, ale jedyną opcja moim zdaniem żeby przekonać się czy dałbyś radę jako modek jest w końcu danie Ci szansy. :)

Pozdrawiam 

Heniek Motyka aka boosted gó*no  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...