Skocz do zawartości
aureox

[ODRZUCONE][Moderator Ts3] aureox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: aureox 

Wiek: 17 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:  Brak 

Posiadasz mikrofon?: Tak 

Dlaczego własnie Ty?: Na Ts3 spędzam mnóstwo czasu, czasem zgłaszam wszelkie nieprawidłowości, kultura na miejscu, zawsze służę pomocą.

Staż na sieci: Od 4 października 2k16 

Co wprowadzisz na naszego Ts? Bardzo wyczerpujące pytanie. Mogę zaoferować  pomoc w organizacji wszystkich eventów, szybką reakcję na zgłoszenia, podejmowanie racjonalnych, sprawiedliwych decyzji. 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): 2x za kulturę, jeden ban wyjaśniony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem bardziej powinieneś skupić sie na moderacji forum, owszem jesteś ambitny, pracowity (ale) tylko wtedy "jak Ci sie chce" Ty wiesz o czym mówię. Ogólnie nie mam zastrzeżeń co do kandydatury na tę stanowisko, wymagania spełniasz, kultura na miejscu. Jeśli nie zaniedbasz rangi to jak najbardziej na tak, powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aurelka jak zapłacisz mi 20 dyszki będę na tak ?. 

Chłopak ambitny, ogarnięty trochę leniwy ale da się to jakoś przeskoczyć :P dajesz skbie radę z obecnymi rangami także nie widzę przeszkód żeby dołożyć ci jeszcze ta rangę iż nie jest ona aż tak bardzo wymagająca jak reszta ;) także mój głos w twej kandydaturze jest pozytywny. 

Ps. Nr konta na pw xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Przebywam z nim codziennie na TeamSpeaku.
Łukasz trzyma kulture na poziomie. Nie daje sobie wejść na głowe. Pomocny. W roli moderatora Forum robi kawał dobrej roboty. Widać że mu zależy na tej funkcji.

Masz moje poparcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...