Skocz do zawartości
FunnyPuma

[ODRZUCONE]Podanie v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Puma

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak, ale szybko się uczę.

Posiadasz mikrofon?: Posiadam.

Dlaczego własnie Ty?: Myślę, że jestem wystarczająco aktywną osobą. Chciałbym pomóc obecnym Moderatorom TS3 w ich obowiązkach. Jestem osobą kulturalną. Dogaduje się z użytkownikami, nie wdaję się w konflikty. Chętnie pomagam innym użytkownikom, jak tylko mogę. Wydaje mi się, że jestem osobą, której można zauwać no i skoro rekrutacja jest otwarta to na pewno przyda się kolejna para rąk do pracy. Myślę, że podołam obowiązkom Moderatora TS3.

Staż na sieci: Od czerwca 2017

Co wprowadzisz na naszego Ts?: Przede wszystkim ład i porządek. Pomoc użytkownikom i reszcie Moderatorów TS3 oraz ewentualną pomoc przy eventach. Wydaje mi się, że nic więcej (przynajmniej na obecną chwilę) nie trzeba wprowadzać. 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Z tego co kojarzę to chyba raz, ale już nie pamiętam za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


od poprzedniego twojego podania nic sie nie zmienilo w mojej opini
dalej jestes dla mnie anonimowy, nie wiem kim jestes, skad jestes ani jaka osoba jestes
to ze masz tego support admina i cos tam jeszcze to dla mnie nic nie znaczy bo i tak nie widze jak ci tam idzie
podsumowujac boje sie ze po dostaniu modka bedzie totalna amba fatima z twojej strony, co bedzie tragiczne w skutkach
na nie
pozdrawiam serdecznie

pompka do nalesnikuf
P.S. Zrob jakis konkurs na tsie, wtedy wiecej ludzi cie pozna. Bedzie to tez okazja abys sie pokazal z jak najlepszej strony jako prowadzacy takiego konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, 150kg 201iq 5cm napisał:

Zrob jakis konkurs na tsie, wtedy wiecej ludzi cie pozna. Bedzie to tez okazja abys sie pokazal z jak najlepszej strony jako prowadzacy takiego konkursu.

To jest poniekąd klucz do sukcesu.
Podanie o moderatora ts'a może właściwie złożyć każdy i zawsze widzę to samo "ewentualną pomoc przy eventach" ale aby ktoś się zabrał za organizacje eventu nie pod podanie to chętnych nie ma...
Tak czy siak również w ogóle Cię nie kojarzę po za faktem że masz supporta, tak więc jestem na nie.
Piona!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie również jesteś totalnie anonimowy. Nie wiem czy można Ci zaufać, czego można się po Tobie spodziewać, w sumie to nawet nigdy z Tobą nie rozmawiałem. Kojarzę Cię jedynie z Coda. Aktualnie jestem nastawiony negatywnie,

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem wiele okazji z tobą porozmawiać i wydajesz się ogarniętą osobą. Jesteś aktywny, kulturę trzymasz na poziomie oraz jesteś w miarę pracowity.
Nie wydaje mi się, że trzeba włazić do każdego na kanał, by nie być anonimowym ;) . Jestem na tak, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś spoko morda, widać ze nie rezygnujesz zbyt szybko ale na ten moment jesteś troszkę dla mnie zbyt anonimowy :( poprostu nie znam Cie na tyle aby Ci zaufac :(  Daj sie lepiej poznac,  i zapraszam Cie przy kolejnej rekrutacji! :) Pozdro! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...