Skocz do zawartości
SQNFUN

[NIEZREALIZOWANE]awatar sqnfun

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): awatar

Tematyka: counter-strike cs:go

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): tutaj zdaje się na grafika

Kolorystyka: niebiesko-granatowo-zielono-biała

Rozmiar: taki jak awatar na forum

Napis: SQNFUN

Inne uwagi: Chciałbym awatar na forum na którym będzie postać z CS:GO z wycelowanym P90 Asiimov (jeżeli asiimov'a nie będzie to trudno, może być jakiś inny skin). Najlepiej jakby był to anty-terrorysta. W tle mile widziane wybuchy i strzały, całość chciałbym aby była w kolorach ciemnych typu niebieski granat. Napis SQNFUN może być wkomponowany po środku koloru zielonego, a otoczka biała. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN 7731578d29984.png

Jak masz tego asiimova wejdz w csa i zrob zrzut ekranu żeby było widać postać z przodu. Obszukalem całe internety i nie znalazłem tego co chcesz :|

@SQNFUN Ja to dodałem tylko po to żeby Ci napisać co i jak xD to jest zrobione w 1 minute xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi #URLOP hmm awatar ma za mały kontrast, jest bezbarwny. Nie podoba mi się jego kapelusz i ryby w tle. Przeczytaj jeszcze raz moje zalecenia, powinny być strzały, wybuchy i najlepiej pioruny w tle, a całość powinna być w niebiesko granatowym kolorze. Tutaj CT niestety nie trzyma nawet p90, a shotguna... Wymagane jest p90, niekoniecznie ze skinem asiimova, może być jakiś inny skin no i aby był bardziej wycelowany w osobę która na niego patrzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...