Skocz do zawartości
Silverka

Modek.

Rekomendowane odpowiedzi

Na tak, z obowiązków OUBT wywiązujesz się znakomicie, nie znam Cię, lecz widzę, że ludzie Ci ufają, więc, dlaczego nie? ;) Wymagania spełnione, bezapelacyjne tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak , osoba odpowiedzialna , sumienna . Bardzo dużo przebywa na forum angażuję się w każdą sprawę . Osoba która podziała każdemu zadaniu . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś poważną kandydatką na to stanowisko, nie jestem pewien, czy dasz sobie radę z obiema funkcjami, ale warto dać Ci szansę. Wyróżniasz się, posiadasz bardzo dobrą aktywność, masz wielkie poparcie, niewielkie doświadczenie to już coś, a do tego cierpliwa. :) Na tak, powodzenia, gl hf. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście Cię nie znam, ale wydaje mi się, że poradzisz sobie z obowiązkami Moderatora.

 

Należycie sprawujesz swoje obowiązki jako Opiekun UBT; widać, że się starasz i robisz porządek; na forum jesteś nie od dziś; w dziale UBT wszędzie Ciebie pełno (w pozytywnym tego słowa znaczeniu); spełniasz wszystkie warunki na Moderatora.

 

Ogółem masz moje TAK :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaskakuje mnie wiek osób,które tu grają.

 

 

 

Co do podania jestem na Tak

.

 

 

 

- Posiadasz range UBTEAM to musisz być lubianą i zaufaną osobą.

 

- Posiadasz pełną kulturę osobistą.

 

- Jak już wyżej napisałaś chciałabyś dbać o porządek i próbujesz to robić bez rangi "MODERATOR

".

 

- Może i nie masz doświadczenia ale każdy kiedyś go nie miał może akurat to twoja szansa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...