Skocz do zawartości
Silverka

Modek.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:Aneta

2. Kontakt:Steam anetka251

3. Lokalizacja: Poznań

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): czasem pół godziny, czasem pół dnia

5. Posty (min.400 sensownych)1402

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Dbać o porządek. Staram się już to robić.

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Tam gdzie będę potrzebna

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Tak. 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Tak, posiadam. 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości:Nigdy nie otrzymałam. 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Mam na imię Aneta.Wiek 28 lat Jestem z Łodzi, ale przeprowadziłam się do Poznania- do chłopaka. Lubię oglądać filmy, spędzać czas grając w ping ponga- wiadomo cs. Jestem raczej domatorem, ale jeszcze mam dużo do zwiedzania w Poznaniu . Jestem osobą zachowującą kulturę, cierpliwą i bezstronną. 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Niestety nie. Byłam już modkiem na poprzedniej sieci, bez dostępu do panelu, ponieważ dostęp mieli Ci wyższej rangi, ale chętnie się nauczę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opiekun ubt jest wystarczająco odpowiedzialną rangą, do tego gdyby doszedł modek forum mogłabyś zaniedbywać jedno i drugie, są lepsze podania. Na nie...

 

 

 

 

 

Jedna taka osoba wystarczy August, daj mi spokój posty nabijam ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest drugie podanie najlepsze jak na razie. 

 

Przebywa bardzo dużo na forum, wymagania spełnia, kulturka jest. 

 

Jestem na tak. 

 

 

 

Powodzenia :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś tego pewna Anetko?

 

Nie wiesz co Cię czeka...

 

 

 

 

 

Ogólnie nie widzę w tym momencie nikogo na stanowisko moderatora, ale jeśli TRZEBA kogoś wybrać, to Aneta jest jedyną osobą z osób, które złożyły podanie, której mogę dać TAK.

 

 

 

Jest to bardzo pracowita kobieta, dojrzała i odpowiedzialna.

 

Wiem, że sobie poradzi, ale będzie jej ciężko.

 

 

 

Zastanów się jeszcze czy chcesz brać na siebie to brzemię, jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że miałaś kryzysy i chciałaś rezygnować z Opiekuna UBT...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem na tak, każdy już dobrze zna twoje mocne cechy (m.in. odpowiedzialność - rzeką cech w dal), aczkolwiek jesteś pewna, że gra jest warta świeczki? Masz dobrą funkcję, na pewno chcesz kolejną?

 

Moderator polega na tym, że czyścisz forum z syfu, a następnie słuchasz płaczu pojedynczych gimbusów, którym nie podoba się, że nie działasz pod ich dyktando.

 

Jeśli jesteś gotowa na to, odsyłam do pierwszego zdania, które napisałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście jestem na Tak :) w moich oczach jesteś bardzo miłą , wyrozumiałą i odpowiedzialną osobą . Przez ten czas co jestem w UBT zdążyłaś mi to pokazać , może i nie jestem długo ale jakąś widzę że to co robisz to jest twoje a nie narzucone pod kogoś ... Życzę powodzenia i mam nadzieję że ci się uda ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem do końca przekonany do Twojej kandydatury ze względu na Twoje wyjazdy. Według mnie także za bardzo wzorujesz swoją opinię na opiniach innych osób, których darzysz szacunkiem, miałaś także zawahania co do swoich obowiązków, a tutaj będziesz o wiele mocniej "gnojona" przez użytkowników :)

 

Jednak jesteś osobą przekonującą, wywiązującą się ze swoich obowiązków, dlatego nie jestem na tak, ani nie jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpowiednia osoba na to stanowisko, nie martwcie się, że za dużo odpowiedzialności, jestem przekonany, że sobie poradzi. Podchodzi do tego profesjonalnie więc spokojnie sobie poradzi. Bardzo dobry opiekun ubt, zawsze służy pomocą, znajdzie czas dla każdego, jest z nami od dłuższego czasu, nie było z Silverką problemów, jest to najlepsze podanie z dotychczas złożonych. Jestem na TAAAAAAAAAAAAAAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak ! 

 

Spełnia wymagania, bardzo sympatyczna, raczej nie ma co jej zarzucić. Należy jej się szansa. Nic tylko brać ! :D Powodzonka, trzymam kciuki!

 

PS: Wesołych Świąt ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...