Skocz do zawartości
BuKa

Mod PrzemKo.

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 

 

- 400 sensownych postów; + (430)

 

- Minimum 10 miesięcy stażu na forum; + (Nie dużo brakuje)

 

- wiek min.16 lat; +

 

- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym; +

 

- brak ostrzeżeń w dziale admina*; - (Posiadam dwa ostrzeżenia za aktywność ,bo zapomniałem zgłosić urlopik ,ale aktywność poprawiona tylko czekać na ich zdjęcie.)

 

- dobra opinia wśród administracji; +

 

- znajomość regulaminu forum na poziomie "bardzo dobrym"; + (znam regulamin)

 

- Ilość ostrzeżeń na forum nie może przekraczać - 5; + (nie przekracza)

 

- Brak punktów ostrzeżeń; +

 

 

 

 

Wzór:

 

 

1. Imię:Przemek

 

2. Kontakt:pw,steam,tel

 

3. Lokalizacja:Sochaczew(pod Warszawą)

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Myślę ,że od 2 do 4h na pewno ,a po za tym często przebywam na telefonie więc z tym nie ma problemu.

 

5. Posty (min.400 sensownych): Jest ich 430 więc powinno z 400 być sensownych ^^

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie):Chciałbym oczywiście pilnować żeby każdy użytkownik przestrzegał i nie łamał regulaminu i również żeby na forum był pełen porządek i pełna kultura.

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum:Może być całe forum.

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:Myślę ,że bardzo duża ,ale wiadomo ,że zawsze zdarza się jakaś spina albo coś ,lecz wolę nie wchodzić w dyskusję.

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Powiem tak trochę ciężko jest mi to stwierdzić.Myślę, że dość dobrze ,ale pozostawiam to wam do oceny.

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 2(słowne)

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]:Jak widać po nick'u mam na imię Przemek.Mieszkam w Sochaczewie.Moje hobby to oczywiście sport,motoryzacja.Od dwóch lat gram w amatorskim klubie ,lecz teraz mam dłuższą przerwę.W cs'a gram z przerwami około 5 lat.Na sieci jestem od Marca więc już nie jestem taki świeżak.Lubię pomagać innym dlatego składam to podanie.Nie jestem łowcą rang jak będzie trzeba mogę zrezygnować zreszty rang.

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Tak zdarzyło mi się na innej sieci ,ale to dawno i taka sieć to nie sieć.Jestem zorientowany w temacie więc dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Radzi sobie w ubt, redaktora też ogarnia, więc myślę, że z moderatorem powinien także sobie poradzić, byleby nie zaniedbał pozostałych funkcji.

 

Na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dam Ci dobrą radę.. 

 

Przecinek stawia się przed spacją, a nie po spacji :)

 

Jesteś osobą rozgarniętą, więc jeżeli popracowałbyś nad interpunkcją, to myślę, że w następnej rekrutacji będziesz jednym z głównych kandydatów na to stanowisko.

 

Teraz jednak muszę dać na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To i ja dorzucę swoje trzy grosze w każdym podaniu.

 

Najwyżej przybędzie mi kilku nowych "wrogów" ^ ^

 

 

 

 

 

Jestem na NIE.

 

Dlaczego?

 

To stanowisko wymaga dużo czasu i pracy. Jako redaktor FP miałeś pewien przestój, na który jako moderator nie będziesz mógł sobie pozwolić.

 

Jeśli popracujesz nad sobą, będziesz się częściej udzielał na forum, to przy następnej rekrutacji widzę Cię jako nowego moderatora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż @..

 

Posiadasz dość odpowiedzialną funkcję jaką jest UBT. Prócz tego "reprezentujesz" naszą sieć na fp, oraz pilnujesz porządku na FFA. Na razie powinieneś zająć się tymi funkcjami. Jak sam wspomniałeś posiadasz także ostrzeżenia w dziale admina. Pracuj ciężko, staraj się eliminować swoje błędy (tak jak zapomnienie urlopu), w dodatku musisz popracować nad pisownią, ponieważ popełniłeś wiele "byków" w podaniu. Wszak na tej funkcji ten aspekt też jest ważny. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...