Skocz do zawartości
papaY

próba2 [ZAAKCEPTOWANE]papaY v2

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Nick : papaY

Wiek : 25/26

Doświadczenie (w byciu adminem):   Nie będę nikogo ściemniać , nigdy nie byłem adminem , może coś trochę pilnowałem ale to były czasy 2k7-2k8 więc mało pamiętam , ale co to za sztuka wpisać Amxmodmenu i klikać 0-9  :hi:

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  jak na początek to 4/10 byłoby

Staż w CS-sie:  od 2k7 na steam , aktualnie jest to mój trzeci steam,  pierwszego dostałem vac bana bo byłem jeszcze większym kotem niż teraz :dzikus:

Steam / NonSteam:   Oczywiście ,że STEAM

Dlaczego Ty:  Hmmm...  Jestem codziennie na serwerze, minimum 1 godzinkę(dni robocze) a nawet więcej o ile mam siły po pracy :)) Na tym serwerze gram od 2k14 lub 2k15 , sam już nie pamiętam. Cóż więcej mogę dodać  ? :>

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:   1 godzina standardowo aczkolwiek dobijam do 3-4h czasami

Kontakt:  ->Steam / Steam mobile

Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=papaY&sort=1&order=DESC

"

Cytat

"Robię drugie podejście ,być może coś z tego będzie"

Hejty itp. itd. Co myślicie to piszcie :0suicide:                        Pozdro ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak

Przemawia za Tobą wiek, to że często Cię widuję na serwerze, wydajesz się być ogarnięty a adminów na takim serwerze jak ten nigdy nie jest zbyt wielu

 

Na minus to że mało słyszę na mikro, chyba że akurat tak trafiam.

 

Jak pisałem, jestem za przyjęciem na administratora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakoś nie przemawia do mnie to twoje podanie:

- kompletny brak doświadczenia

- jak będziesz grał 1h dziennie a może mniej to nie wyrobisz wymaganych 7 h

- no i ten VAC - wiesz że ciągle dostajemy zgłoszenia na twoją osobę

Mam poważne wątpliwości co do Twojej kandydatury ale pozostanę neutralny niech inni się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kurde dużo czasu nie minęło od ostatniego podania. Widać lekką poprawę w Twoim zachowaniu i to jest na plus, ale czy aż tak żeby zasłużyć sobie na admina to nie jestem chyba przekonany :) Ale tak jak @Kain zachowam pewną nutę neutralności - niech się lud wypowie. Jeśli inni się zgodzą, to dla mnie wchodzi wyłącznie w grę okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak 
+ Ogarnięty gracz 
+ Staż  w Cs 
+ Wiek 
Co do zbanowanego konta uważam ze nie nam to oceniać skoro jak papay pisze gra u nas od 2k15 i do tej pory gra dalej dla mnie jest to wystarczający dowód ze na admina zasługuje , co do kultury to nie jeden miał by w poważaniu tego admina po 1 probie widocznie koledze zależy żeby pomóc naszemu serwerowi a pomocy raczej sie nie odrzuca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak przedmówca wyżej, jestem za okresem próbnym.

wiek spełnia

kultura jest, po prostu inna mentalność i "zabawa językiem" sprawiają że ludzie plączą się z formami sarkazmu/ironii/kontekstu odnośnie odczuć... życie

umiejętności w grze są, kiedy idzie gra to idzie, widać i nie trzeba mieć extra stażu w grze aby po 3 miechach grac jak ten z +5 latami :P

godziny zapewne uzupełni, po prostu chodzi o "adminów online pod ręką", a nie tylko tym "karma" się żywi :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...