Skocz do zawartości
I'M ZABUCH

[ODRZUCONE]Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: I'M ZABUCH
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem wiele razy adminem oraz 2 albo 3 razy moderatorem i 1 raz opiekunem.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: 5 lat bez przerwy
Steam / NonSteam: Steam nie dawno kupiony :)
Dlaczego Ty: Składam swoją kandydaturę na stanowisko admina, ponieważ jestem osobą, której można zaufać. Oczywiście jestem osobą pomocną, potrafię, pracować w zesople i nie ukrywam tego, że popełniam czasem błąd, ale, przecież każdy jest człowiekiem i ma prawo je popełniać.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Hmmmmm w poniedziałek, czwartek, piątek, sobotę po 3/4 h a w wtorek, środę, po 2/3
Kontakt: Skype xX_ZABUCH_Xx
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/I'M ZABUCH/193.33.177.130:27065/

Edytowane przez I'M ZABUCH

Bt Bezzi,

Zakaz pisania całego tekstu pogrubioną czcionką 24 godziny na edycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne podanie które nie ma sensu.. :)
Grasz u nas ledwo ponad tydzień.. Osobiście nie widziałem Cię ani razu na serwerze, nikt pewnie Cie nie kojarzy. Konto na forum założone pod podanie.. pograj z nami dłużej, daj sie poznać i wtedy możesz składać podanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MaaSteer napisał:

Kolejne podanie które nie ma sensu.. :)
Grasz u nas ledwo ponad tydzień.. Osobiście nie widziałem Cię ani razu na serwerze, nikt pewnie Cie nie kojarzy. Konto na forum założone pod podanie.. pograj z nami dłużej, daj sie poznać i wtedy możesz składać podanie :) 

OK postaram się i thx za wypowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz ledwo 8h przegranych na serwerze gdzie wymaganych przy podaniu jest minimum 30. Nie wiem czy w ogóle na owe wymagania zwróciłeś uwagę bo nikt o zdrowym rozsądku po ich przeczytaniu nie rzuca się z podaniem wiedząc, że nie spełnia żadnego z nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...