Skocz do zawartości
Livio

[ODRZUCONE]Livek na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania na +

 

Imię: Bartek
Wiek: 19
Czas spędzony na forum: 1460 dni + 58 dni co daje 4lata
Doświadczenie w moderowaniu: Tak
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Obsługiwałem 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Miałem, ale już nie mam:-)
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:Czasu spędzonego na forum jako tako mam nie za dużo, ale to da się zmienić bez problemów.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:  Jak każdy składający podanie chciałbym spróbować sił jako moderator! Nie sprawiam żadnych problemów, jestem cichy, miły, cierpliwy, nie wykorzystuje przywileju jaki jest na forum, mowa o przeklinaniu, nie przeklinam na forum ogólnym jak inni(użytkownicy, oraz i moderatorzy) ,ale no jestem grzecznym użytkownikiem. Co mogę powiedzieć więcej, bardzo często możemy zauważyć ludzi , spamujących jak się tylko da w różne tematy na forum, wtedy staram się zgłaszać to. Jeśli chodzi o moją aktywność na forum zdaję sobie sprawę z tego, że jest cienka, ale poprawi się to bez problemu. Druga kwestia 75% ludzi mnie zna z czego 70% pewnie mnie nie lubi, nie lubi mojego zachowania,  wie jaki bylem kiedyś, ale jest 2018 rok i się zmieniłem, nowy rok nowy ja!;-)

pozdrawiam.

 

@Bezi ja chciałem tak zrobić od razu, ale nie mogę coś:-\

@auerox nie ważne co było kiedyś, ważne jest tu i teraz, wtedy tak nie myślałem serio.

Edytowane przez Livio ™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, Livio ™ napisał:

 

 Druga kwestia 75% ludzi mnie zna z czego 70% pewnie mnie nie lubi, nie lubi mojego zachowania,  wie jaki bylem kiedyś, ale jest 2018 rok i się zmieniłem, nowy rok nowy ja!;-)

pozdrawiam.

Przypomnij sobie jak w moim podaniu wspomniałeś o tym co było kiedyś xD ( sprzeczki z Guyverkiem :D

Aktywność na forum w kratkę, tak naprawdę widuję Cię czasem na SB. Aktualnie nie widzę Cię w roli Moderatora, są lepsi kandydaci, pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 minut temu, Livio ™ napisał:

jestem cichy, miły, cierpliwy, nie wykorzystuje przywileju jaki jest na forum, mowa o przeklinaniu, nie przeklinam na forum ogólnym jak inni(użytkownicy, oraz i moderatorzy) ,ale no jestem grzecznym użytkownikiem.

 

20 minut temu, Livio ™ napisał:

bardzo często możemy zauważyć ludzi , spamujących jak się tylko da w różne tematy na forum, wtedy staram się zgłaszać to.

Dalej nie szukam, oczy bolą tak bardzo kaleczysz język. 

A co do reszty, znamy sie już trochę i doskonale wiesz, że na ten czas to stanowisko nie jest dla Ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

- Na forum praktycznie ciebie nie ma, czasem coś napiszesz na SB.

- Interpunkcja w podaniu

Myślę, że są lepsi kandydaci na to stanowisko.

Pozdrawiam, B2K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak z racji, iż jesteś dlugo na forum, wiesz co tu się dzieje i jestem w 100% przekonany, że dobrze byś się sprawował jako mod forum. Duuuuże tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Livio pojawiają się i znikasz, starając się o posadę moderatora nie możesz mieć aktywności w kratkę na chwilę. Przy kolejnej rekrutacji spróbuj i popracuj nad aktywnością a będę na tak. 

Na chwilę obecną jestem na nie 

Powodzenia i pozdrawiam Bacior 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

-Praktycznie Cię nie znam, ledwo kojarzę.

-Kaleczysz język polski.

-Pojawiasz się i znikasz.

Popraw aktywność to może przy kolejnej rekrutacji zmienię zdanie co do Ciebie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak, długo na forum,

warnator numer 1 multi heda,

często na forum, ogarnia co i jak.

Jak dostałem moderatora to złożył na mnie skarge bo chciał mnie ud****ć ale przegrałem, to ważne. W tym momencie nie ma lepszego kandydata pozdro 600

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Livek spoko morda :D Pamietam jak odrabiales warny u Augusta chyba z 60 ich bylo xD ogolnie to sa lepsi kandydaci  na to miejsce, gdybyś więcej sie udzielał to moze miało by to sens a tak to widzisz... xD spróbuj kolejnym razem :)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na tak... wariatów nam potrzeba tym bardziej zielonych....  nadasz się idealnie na to stanowisko.... całe życie z wariatami albo wśród wariatów jak kto woli. Pozytywna, zakręcona i pomocna bestia z Ciebie, aha( tego Churchilla byś mi ogarnął tak poza konkursem) no to na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Livcio, Twojego podania się nie spodziewałem.

Jesteś osoba znaną na forum, pełniłeś dużo funkcji, więc znajomość zasad oraz organizacji sieci na pewno nie jest CI obca, ponadto uważam,  że z kandydatów masz największą wiedzę co do forum. Te kwestie na pewno przemawiają za Twoja kandydaturą, jednak ostatnie miesiące to aktywność na sb, zgłoszenia sporadycznie.

Bardzo chciałbym Cię widzieć w szeregach moderacji, ale bywaj częściej na forum aktywny (jak kiedyś), działaj, a następna rekrutacja może zmienić Twój kolor :)

 

Wszystkiego najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...