Skocz do zawartości
mystiq'

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie mystiq'

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mystiq'

Wiek: 27

Doświadczenie (w byciu adminem): Kiedyś, gdy częściej grałem, zdarzało mi się pełnić tą funkcję.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę, że tak mocne 5, ale się doszkolę :).

Staż w CS-sie: Hmm, ciężko powiedzieć, miałem sporo przerwy, ale NS i S, to będzie około 9 lat.

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Myślę, że jestem ogarniętym gościem, który gra dla przyjemności, a co za tym idzie chcę dbać, aby na serwerze był porządek.
Już jakiś czas chodziło mi po głowie złożenie podania, lecz nie wiedziałem, czy będę systematycznie. 
Wchodzę na serwer często w godzinach pracy, czyli 8-17 , gdzie napotykam odpalonych, pyskatych itp. Niestety w podanych godzinach nie mam mikrofonu, później już tak. W skrócie postaram się, by gra była milsza :).

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Kwestia  wolnego czasu, od 15 min do 3 godzin pewnie.

Kontakt: steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198037360804/

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/mystiq'/80.72.43.106:27027/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


100 parę godzin na serwerze

Często widuję

Wydaje się być ogarnięty, 5/10 to dobrze, chyba że nie przeczytałeś tematu odnoście tego czym jest 5/10 np"5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz wysłać prywatną wiadomość do gracza przez panel"

Kulturalny

Ja jestem na tak, bo zawsze to jedna osoba więcej do opieki nad serwerem

Edytowane przez astroe
Zapominalstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się, ponieważ gram na tym serwerze również. @~Czarna~ widziała moje GT, więc śmiało się mogę wypowiedzieć :D

Jestem na TAK.
+ wiek
+ steam
+ aktywność 
+ kulturalny
+ nie stwarza żadnych problemów, jak nie ma admina na serwerze

Powodzenia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...