Skocz do zawartości
Marcin435

[POZYTYWNE]UB

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: LenoPaleno
Godzina, data zdarzenia: Dzisiaj
Mapa:Css_mirage2x2_go
STEAM_ID / IP: SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 435195656 ' IP Twoje IP : ' 193.188.198.24 '
Uzasadnienie:Dostałem bana  za obraze admina chodź powiedziałem 2 brzydkie słowa na niego i dostałem bana na 3 h myślę że to przesada i powinnem dostać ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, dzięki za oznakę.

Zaczynając...to nie pierwszy raz kiedy po dedzie wyzywasz, teraz trochę za dużo sobie pozwoliłeś i trafiłeś na złego gościa. Za to co powiedziałeś jesteś totalnie skreślony u mnie, więc uważaj sobie na słowa w moim kierunku. A wracając do bana, dlaczego 3h? ponieważ wcześniej dawałem już Ci 2 bany za brak kultury po 30 minut, nie zmieniłeś zachowania, więc ja postanowiłem dać Ci wyższą kare.

Jak jesteśmy już przy rozmowach o banie, to wydaje mi się, że gracz bugował st, może ktoś ze Super Adminów sprawdzić logi? @VisTeR.'@Ania ;)

Według mnie słuszny wymiar kary, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@NaYs Proszę o dowody, że gracz obrażał. Otrzymał bana na 3h, więc dowody musisz przedstawić jak gracz się odwołuje. Czekam.

@NaYs ja mam oglądać demko teraz całe? O nie nie, tak to nie działa. Dowody tzn admin musi mieć przy sobie, jak gracz się odwołuje, a nie że Ty dajesz demo z HLTV i ja mam całe je oglądać i czekać w którym momencie Cię obraził. Więc proszę daj czasy gdzie Cię obraził, bo ostatnio oglądałam demko gdzie gracz obraził gracza/admina i co się okazało, że to było pod koniec mapy. 

@Marcin435 Proszę czekać cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1804281936-css_mirage2x2_go.dem.zip ależ proszę @M a m c i a:) Resztę też mogę dostarczyć jak to będzie za słaby dowód.

 

 

@Marcin435 to nie pierwsza sytuacja taka, że kogoś obrażasz po dedzie. Masz szczęście, że nie mam zapisanych godzin w których to było, jedynie mogę dołożyć według poprzednich banów dowody.

 

@Marcin435 5.Zakaz nadmiernego przeklinania. , w twoim przypadku to jest pikuś.

Edytowane przez NaYs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...