Skocz do zawartości
Marshallek

[ZAMKNIĘTY]Turniej, propozycja nr bliżej nieokreślony.

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim napiszecie "łee, to nie przejdzie", "było, ale nie wypaliło".

Proponuję... nie nie.
Zobowiązuje się poprowadzić turniej dla graczy Multi-Head.pl. Jako, że wiele z ostatnich propozycji kończyło się tylko na propozycji, turniej będzie mały, 1-dniowy, max 8 drużyn.
Organizacją zajmę się ja - zrobię serwer, odpowiednie tematy na forum itd.
Dlaczego tylko 8 drużyn? Chce aby to był taki w miarę szybki turniej, żebym nie musiał angażować dodatkowych osób do pomocy. Jeśli taki turniej się uda, pomyślimy żeby robić większe, z np dwoma serwerami.
Oczywiście potrzebuję tylko drobnego wsparcia, tzn:

TeamSpeak3: Nie wiem do kogo się zwrócić. Potrzeba mi zwyczajnie 1 kanał + 2 podkanały. Jeśli da radę, możliwość przerzucania graczy (ale nie jest to konieczne).
Forum: Już załatwione.
Nagrody: Już załatwione.

Serwer: 1shot1kill, 12 slotów + HLTV - miałem mnóstwo serwerów, nigdy nie było problemu z nimi + czysty serwer raczej nie będzie klatkował.
Kto może uczestniczyć? Steam, Nonsteam, ale tylko gracze naszych serwerów (co najmniej 30h łącznie na serwerach).
Ustawienia: Jak w CS:GO na MMie. 

Najważniejsza rzecz, data. 19 lub 20 maja (sobota lub niedziela), tak od godziny 14. Dokładny dzień dogada się z drużynami (tak 4-5 dni przed turniejem)

Dokładniejsze informacje oczywiście podam, gdy będzie zgoda.
                    

Edytowane przez Marshallek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jesli ci sie uda jakims cudem zmobilizowac graczy ktorzy nie zrobią z gęby du*y to spoko moze byc, spoko opcja ze w jeden dzien to sie odbedzie :) jak juz wszystko ogarniesz to zglos sie do mnie w sprawie tego TeamSpeaka i powiesz mi konkretni co potrzeba a ja Ci to ogarne :) 

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Regulamin jeszcze ogarniesz i powinno smignac,podoba mi sie opcja czystego serwera bez oplutych amxow bo takie serwery potrafia denerwowac :D i sam bym chetnie zagral taki turniej powodzenia byku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


30 minut temu, SQNFUN napisał:

Ja to bym prędzej widział turniej 1 na 1 w cs go no ale nic, życzę powodzenia.

Więc takowy zrób jeśli Ci się widzi. Robię coś na co mam możliwości + ogarniam rzeczy z tym związane. CS:GO to nie moja bajka. 

@skajjutro się pojawi temat z informacjami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Marshallek napisał:

Więc takowy zrób jeśli Ci się widzi. Robię coś na co mam możliwości + ogarniam rzeczy z tym związane. CS:GO to nie moja bajka. 

@skajjutro się pojawi temat z informacjami.

 

Nie zamierzam organizować żadnych turniejów, to była tylko propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE, ile ma być jeszcze takich samych tematów? Nie uda się i tyle.
Zakłada jakiś random konto i kolejna taka sama propozycja ... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, BorN. napisał:

Jestem na NIE, ile ma być jeszcze takich samych tematów? Nie uda się i tyle.
Zakłada jakiś random konto i kolejna taka sama propozycja ... :facepalm:

Wlasnie przez takich jak Ty się to nie udaje pewnie. Widząc masę takich wypowiedzi jak Twoja ludziom się odechiewalo pewnie. Z taką różnica że a) jestem uparty b) nie przychodzę z propozycją, a z gotowym pomysłem i juz wręcz gotowa organizacja. 

 

Do tego fakt że jesteś zielonym nie pozwala Ci się wywyzszac nad innych :)

PS. Decyzja już zapadła, od jutra ruszają zapisy :) możesz zamknąć temat, przynajmniej tyle przydatnego z Ciebie będzie w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...