Skocz do zawartości
Marshallek

[ZAMKNIĘTY]Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 15.06.2018r.


Nick gracza: HaLo HaLo (admin COD 200) @HaLo HaLo


Dowody: 
Ban: http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=30224
Regulamin: 

  1. Nie strzelamy z własnego respa na resp wroga przez pierwsze 7 sekund rundy na następujących mapach - de_eldorado de_alexandra- de_dust2002- cs_estate i cs_italy2, które dotyczy tylko airstrike. Punkt regulaminu dotyczy strzelania oraz skanowania z jakiejkolwiek broni oraz używania ks-ów (airstrike, predator missle).


Świadkowie: Brak


Uzasadnienie: Dlaczego dostałem bana za użycie AS (na swoim respie), często to robię bo zwyczajnie chce nabić sobie WYZWANIA. 
Po pierwsze punkt regulaminu nie mówi nic o mapie long, gdyż zwyczajnie nie da się tam strzelać / skanować z respa na resp. Ale okej, może mapa była dodana pożniej i nie została dopisana  do regulaminu. 


Tylko że ban jest za strzelanie z respa na resp, a ja tego nie robiłem :) 
Także proszę tutaj o wyciągniecie konsekwencji od admina który sam sobie ustala regulamin.


@BorNNN jakby nie patrzeć to jest to dowód. Dostałem bana za coś za co bana nie ma, więc chce pokazać, że tego bana na prawdę dostałem, a nie jest to zmyślona sytuacja? 

Edytowane przez Marshallek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W regulaminie pisze zakaz używania ks takich jak predator i astraik na młych mapach (takich jak de_dust2_long , cs_wiocha , fy_pool_ day)i powyżej wymienionych w punkcie regulaminu 

nic nie pisze że można na swojego respa tylko jest zakaz uzywania ks astraik i predator przed 7 s od rozpoczęcia rundy

Edytowane przez HaLo HaLo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, HaLo HaLo napisał:

W regulaminie pisze zakaz używania ks takich jak predator i astraik na młych mapach (takich jak de_dust2_long , cs_wiocha , fy_pool_ day)i powyżej wymienionych w punkcie regulaminu 

Możesz nam wyjawić który to punkt regulaminu. Bo nawet szukanie prze CTRL+F nic nie pokazuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 godzin temu, HaLo HaLo napisał:

punkt 13  a to na małych mapach to jest wiadome że na małych mapach ks(predator , astraik) jest po 7 s od rozpoczęcia się rundy

Tylko że tyczy się to używania ks / strzelania z respa na resp, a nie uzywania ogolnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...