Skocz do zawartości
monsta

[ODRZUCONE]odwołanie od bezpodstawnego bana, proszę o rozpiskę UBT wraz z linkiem do dema abym mógł dać pełne wyjaśnienie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: monster
Godzina, data zdarzenia: http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=30567 [BAN DODANY PRZEZ STRONĘ BEZ MOJEJ WIEDZY]
Mapa: n/a
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:209620362
Uzasadnienie: poniżej

Z tego co wiem UBT rozpisało jakieś moje demo w "zamkniętym" dziale dostępnym tylko dla UBT. Brak publicznie udostępnionego dema/rozpiski zaskutkował tym, że zostałem zbanowany (ban dodany przez stronę), stało się to bez mojej wiedzy i na chwilę obecną 
nie miałem możliwości odwołania. Tym samym również zasada z waszego regulaminu mnie nie dotyczy:


Na odwołanie od bana każdemu przysługuje 48h.

1. nikt mnie nie poinformował o tym że dostałem bana
2. nie wchodziłem na serwer przez tydzień czasu, nie wiedziałem że zostałem zbanowany i nie miałem prawa wiedzieć że zostałem zbanowany bo ban został dodany przez "stronę" a nie "w czasie gry na serwerze"

Jeżeli potraficie logicznie myśleć to przyznacie mi rację, nie mam szklanej kuli, więc skoro nie wiedziałem że dostałem bana to nie mogłem się odwołać i zasada 48h w moim przypadku nie obowiązuje.
Więc jeżeli prezentujecie sobą jakikolwiek poziom (rozsądku), to powinniście dać mi szansę i możliwość odwołania się od tego bana i rozpiski dema od UBT. 

Rozpiski i dema za które zostałem zbanowany nie widziałem na oczy, dowiedziałem się od tego od jednego z moderatorów waszej sieci.
Tym samym proszę o :

- podanie linku do dema
- pełnej rozpiski dema od UBT

 Chcę się odwołać od tego bana bo grałem czysto. Nie lubię być bezpodstawnie oskarżany i banowany, zależy mi nadal na odbanowaniu, dlatego twierdzę że UBT popełniło błąd. Wasze zachowanie i ignorancja (szybkie zamykanie i kasowanie tematów bez żadnego namysłu i czytania ze zrozumieniem) również pozostawia wiele do życzenia, również pokazuje to w jaki sposób wasza sieć funkcjonuje i w jaki sposób traktujecie zwykłych użytkowników . Odwołanie do rozpiski UBT dam w ciągu 24h i wytłumaczę im akcje które były dla nich podejrzane/spalone. Na chwilę obecną nie miałem możliwości odwołania , a z tego co się orientuję to każdemu przysługuje możliwość odwołania się od niesłusznego bana i rozpiski/dema.

Pozdro,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...