Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2018.07.18
Nick gracza: @z.r.a.z.
Dowody: Podanie na admina 45k 


Świadkowie: 
Uzasadnienie: Oznaczyłem w podaniu na admina użytkowników  @SUNN. i @VisTeR.' i dostalem "+1" za spam od zraz.

Nie wiem gdzie tu spam.

Proszę o usunięcie +1

 

Edytowane przez Lemon_Haze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej, 

jeśli skarżysz się na mnie (dane  przeze mnie ostrzeżenie), już biegnę z odpowiedzią na to zażalenie.

Składając podanie o admina, każdy gracz musi się liczyć z tym, że minie trochę czasu zanim  ktoś zadecyduje o angażu. Czas ten jest podyktowany ilością i jakością wypowiedzi innych użytkowników w tym właśnie podaniu oraz innymi kwestiami  np. sprawdzanie godzinówek, zachowania itp.

Napisałeś "Jaki spam??? informacja do s@ ze brak adminow na 45k i zeby przyjeli podanie bo jak znam forum to by jeszcze z rok otwarte bylo."  , więc wynika z tego, że chciałeś by jak najszybciej rozpatrzono podanie. Przypominam jednak o tym co wyżej napisałem: osoby decydujące musza mieć czas na sprawdzenie i pewność. Podanie zostało napisane w sobotę późnym wieczorem, minęło zaledwie kilka dni (niepełne cztery) i to widocznie był za krótki czas dla osób odpowiedzialnych za decyzje. Trzeba to uszanować.  

W historii forum  nie przypominam sobie by podanie wisiało rok, tydzień, max dwa.. i jest to uzasadnione zachowanie decydentów. 

Co to jest SPAM? Są to niekoniecznie mile widziane wiadomości, wiadomości nie wnoszące nic do tematu wątku oraz generujące (w przypadku forum) nadmierną ilość zbędnych postów. W Twoim przypadku nie dość, że ta wiadomość nic nie wniosła do tematu , to dodatkowo została napisana jako druga. Moim zadaniem jest pilnowanie by był ład i porządek, a w tym wypadku post został przez Ciebie napisany zaraz po złożeniu podania przez gracza - tam też mogłeś edytować post i kogoś oznaczyć - spamu by nie było. 

Kolejna kwestia to ostrzeżenie - dlaczego? Otóż już myślałem by Cię tylko napomnieć, jednak sprawdziłem Twoją historię:
ostrzeżenie za nadmierną ilość wiadomości,  za prowokacje na naszym sieciowym czacie oraz np. pisanie postów pod postami. 

Te wykroczenia wpłynęły na moja decyzję i stwierdziłem, że musisz poznać trochę regulamin, bo skoro jesteś na sieci - akceptujesz go. 

Oznaczałeś też ludzi w innych działach, jeśli chcesz pomagać - zgłaszaj problem - wtedy zostanie on szybciej dostrzeżony.

Podsumowując: Twoje oznaczenie nie wpływa na formę czy treść rozmowy, ponieważ osoby i tak by to podanie w wyznaczonym dla nich terminie sprawdziły. Skoro nie wpływa na treść ani formę, nie przekazuje także informacji o tym gracza (nie stawia jego kandydatury w dobrym/złym świetle), jest zbędne (przynajmniej w tej chwili, w której to napisałeś). Zawsze możesz napisać PW do osoby zajmującej się serwerem lub do moderatora forum, by sprawdził czy ktoś się tym intreresuje jeśli temat jest out of date.

 

Pozdrawiam, 

Jakub Janda

 

PS. Nie mogę być katem w swojej sprawie, więc wątek pozostawiam osobom z tabloidów, ja tymczasem wracam na skocznię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Lemon_Haze

Wiem, że brakuje tam adminów, dlatego podanie chciałem w miarę szybko zamknąć. Niestety zostałem zmuszony do odłożenia decyzji, ponieważ nie miałem zbyt wiele czasu i ten czas był w większości zjadany przez odpisywanie na PW z ponagleniami dotyczącymi tego podania. Ups ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. rozumiem.

9 godzin temu, z.r.a.z. napisał:

Kolejna kwestia to ostrzeżenie - dlaczego? Otóż już myślałem by Cię tylko napomnieć, jednak sprawdziłem Twoją historię:
ostrzeżenie za nadmierną ilość wiadomości,  za prowokacje na naszym sieciowym czacie oraz np. pisanie postów pod postami.

Pisanie postów pod postami to stare, zaczynałem na forum wiec nie wiedziałem. Prowokacje hehe, jak czytam czasem chatbox widze gorsze rzeczy ale mniejsza z tym.

9 godzin temu, z.r.a.z. napisał:

Napisałeś "Jaki spam??? informacja do s@ ze brak adminow na 45k i zeby przyjeli podanie bo jak znam forum to by jeszcze z rok otwarte bylo."  , więc wynika z tego, że chciałeś by jak najszybciej rozpatrzono podanie. Przypominam jednak o tym co wyżej napisałem: osoby decydujące musza mieć czas na sprawdzenie i pewność. Podanie zostało napisane w sobotę późnym wieczorem, minęło zaledwie kilka dni (niepełne cztery) i to widocznie był za krótki czas dla osób odpowiedzialnych za decyzje. Trzeba to uszanować.  

Mogłeś mnie ostrzec na PW że bedziesz mnie obserwować czy coś. I dać mi szanse a nie od razu +1

9 godzin temu, z.r.a.z. napisał:

Kolejna kwestia to ostrzeżenie - dlaczego? Otóż już myślałem by Cię tylko napomnieć, jednak sprawdziłem Twoją historię:
ostrzeżenie za nadmierną ilość wiadomości,  za prowokacje na naszym sieciowym czacie oraz np. pisanie postów pod postami. 

Te wykroczenia wpłynęły na moja decyzję i stwierdziłem, że musisz poznać trochę regulamin, bo skoro jesteś na sieci - akceptujesz go. 

Oznaczałeś też ludzi w innych działach, jeśli chcesz pomagać - zgłaszaj problem - wtedy zostanie on szybciej dostrzeżony.

Podsumowując: Twoje oznaczenie nie wpływa na formę czy treść rozmowy, ponieważ osoby i tak by to podanie w wyznaczonym dla nich terminie sprawdziły. Skoro nie wpływa na treść ani formę, nie przekazuje także informacji o tym gracza (nie stawia jego kandydatury w dobrym/złym świetle), jest zbędne (przynajmniej w tej chwili, w której to napisałeś). Zawsze możesz napisać PW do osoby zajmującej się serwerem lub do moderatora forum, by sprawdził czy ktoś się tym intreresuje jeśli temat jest out of date.

 

Tak oznaczałem  w innych działach ponieważ widziałem w dziale  "propozycje i uwagi 45k"  tematy co były otwarte 3-4 miesiące (gdybym nie oznaczył nadal były by otwarte zapewne i tam już nie dostałem +1 żenada) 

Widziałem brak zainteresowania cod mod 45k.

Tak akceptuje regulamin, tylko tak myślę ilu ludzi z forum pilnuje regulaminu w 100% :) 

I jeszcze raz napisze mogłeś mi zwrócić uwage na PW a nie +1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...