Skocz do zawartości
A3ro

 zamknięty Nowa klasa.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam propozycje nowej klasy. Kucak: jak kuca na kosie to widać jedynie jego cień pod nogami i 15-20 dmg z dgl bronie dgl. Staty: 0 inta, 30 hp, 10 wytrzymałości, 40 kondycji. Dawajcie swoje odpowiedzi na temat tej klasy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wedlug mnie ta klasa troche za slaba. Gracz nie poradzi sobie w grze ta klasa tylko dla kamperow.

Nie polecam poniewaz i tak jest juz sporo kamperow a dzieki tej klasie bedzie sporo czasu gra trwac.

Pozdrawiam.

Arek(_18_sQubanY)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam jednak że ta klasa była by dobrym rozwiązaniem na naszym serwerze. Doceniam jednak twoją odpowiedź @Squbany Praga i chciałbym tą klase pewnie innym by się też spodobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś była już propozycja klasy Kucacz, tylko wyglądała ona trochę inaczej
 

Nazwa klasy: ( Kucacz (Premium))
Jej umiejetności: ( Podczas kucania widać jedynie cień pod jego nogami, +15 dmg z M3 i +5 dmg z Xm1014 )
Jakie bronie posiada: ( xm1014, m3, flesh, he, smoke )
Statystyki: ( inteligencja - 15, kondycja - 40 , wytrzymalość - -5 ,  zycie - 20 ):
Jaka umiejetność na klawiszu domyslnym: ( Brak )

I była ona odrzucona po pierwsze bo była za mocna, po drugie jest podobna klasa strzelec wsparcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowa Klasa nie będzie dodawana, za bardzo podobna do Strzelca Wsparcia.

A co do Strzelca Wsparcia poprawiłem trochę kod bo literówka była w kodzie przez co nie chciało zmniejszyć poprawie jego max widoczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...