Skocz do zawartości
Jarked

Podanie Jarked

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Jarked

 

Wiek:20

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Mam doswiadczenie ponieważ bylem już adminem i myśle ze sobie poradzę

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

 

Staż w CS-sie:3

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego Ty:Ponieważ czesto gram w godzinach nocy i brakuję adminów by ogarnać cziterów.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4

 

Kontakt:Steam

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Jarked/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widywałem Cię kilkanaście razy na serwerze, ogólnie nie mam jakiś grubych zastrzeżeń co do Ciebie

 

- Grasz nocami

 

- Nie ogarniasz marnych spin

 

- Coś tam się drzesz przez majka, ale rób to częściej mimo, że Twój głos jest jaki jest ale nie jest tragicznie

 

- Rzadko kiedy łapiesz kontakt z ludźmi na serwerze ale dla mnie to dobrze, bo się nie przyzwyczajasz do nich ani nie walisz sentymentów przed banami

 

Ogólnie przyda się druga para rąk na nocne pilnowanie serwera ; ) Jestem za okresem próbnym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam Cię już trochę i jesteś bardzo w porządku osobą i nie miałbym nic przeciwko ALE przez ostatnie kilka dni to Twoja kultura jest niższa niż 0. Hamuj emocje, graj jeszcze częściej a swój głos zmienię.

 

Jestem jak na razie na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z serwera Cie kojarzę ale w chwili obecnej niestety nie. Popracuj nad kulturą, popraw kontakt z innymi graczami i pokaż, że na prawdę zależy Ci aby mieć u nas admina. Zapraszam z podaniem za 2 tygodnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...