Skocz do zawartości
Jarked

Podanie Jarked

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Jarked

 

Wiek:20

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Mam doswiadczenie ponieważ bylem już adminem i myśle ze sobie poradzę

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

 

Staż w CS-sie:3

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego Ty:Ponieważ czesto gram w godzinach nocy i brakuję adminów by ogarnać cziterów.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4

 

Kontakt:Steam

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Jarked/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Póki co cię tylko 2-3 razy widziałem, ale ogólnie nie sprawiałeś wrażenia, że byś się nie nadawał na to stanowisko.Póki co neutral bo za mało cię widziałem na serverze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widywałem Cię kilkanaście razy na serwerze, ogólnie nie mam jakiś grubych zastrzeżeń co do Ciebie

 

- Grasz nocami

 

- Nie ogarniasz marnych spin

 

- Coś tam się drzesz przez majka, ale rób to częściej mimo, że Twój głos jest jaki jest ale nie jest tragicznie

 

- Rzadko kiedy łapiesz kontakt z ludźmi na serwerze ale dla mnie to dobrze, bo się nie przyzwyczajasz do nich ani nie walisz sentymentów przed banami

 

Ogólnie przyda się druga para rąk na nocne pilnowanie serwera ; ) Jestem za okresem próbnym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam Cię już trochę i jesteś bardzo w porządku osobą i nie miałbym nic przeciwko ALE przez ostatnie kilka dni to Twoja kultura jest niższa niż 0. Hamuj emocje, graj jeszcze częściej a swój głos zmienię.

 

Jestem jak na razie na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z serwera Cie kojarzę ale w chwili obecnej niestety nie. Popracuj nad kulturą, popraw kontakt z innymi graczami i pokaż, że na prawdę zależy Ci aby mieć u nas admina. Zapraszam z podaniem za 2 tygodnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...